Title Image

SOLOᐩ - Veržuvos draustinio takais (15 km)

SOLOᐩ – Veržuvos draustinio takais (15 km)

Įsiminti

8,00

Šiame SOLOᐩ maršrute mes pasiruošę jums atskleisti natūralią Veržuvos upės vagą, kuri saugoma kaip pavyzdinis gamtinis kompleksas. Tikime, kad daugelis šių vietų jums taps tikru atradimu. Veržuva vingiuos per miškingą savo slėnį, su kuria kartu vingiuos ir jūsų maršrutas, o miškai nepaleis jūsų viso žygio metu.

Upės vardas kildinamas iš žodžio veržtis, matyt, tai pateisina ir pakankamai didelį jos sraunumą. Šiandien ant Veržuvos kranto įsikūrusi ne viena gyvenvietė, kurias akimis palydėsite ir šiame žygyje. Įdomu bus išvysti Vismaliukus, kurie žymūs sovietmetyje čia statytu kariniu poligonu, o dabar šioje vietoje aktyviai kuriama Vismaliukų investicinė inovacijų zona.

 

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Penktadienis
07.30
24°C
3 - 6 m/s
Šeštadienis
07.31
28°C
3 - 5 m/s
Sekmadienis
08.01
26°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
08.02
20°C
6 - 8 m/s
Antradienis
08.03
20°C
5 - 5 m/s
Trečiadienis
08.04
24°C
2 - 5 m/s
Ketvirtadienis
08.05
15°C
6 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Atvykite į starto vietą pasirinktu laiku ir prisiparkuokite. Parkavimas – aikštelėje prie poilsiavietės.

   

  Bekontaktis startinio paketo atsiėmimas ir žygiavimo pradžia:

  • Prisiparkavę, įjunkite avarinį signalą ir laukite automobilyje – taip mes žinosime, kad Jūs TrenkTuro žygeivis.
  • Priėjus TrenkTuro darbuotojui, išjunkite avarinį ir parodykite registracijos laišką per langą.
  • Ant automobilio kapoto ar stogo padėsime startinius paketus. Palaukite kvietimo išlipti.
  • Paimkite startinius paketus. 
  • Atsidarykite maršruto žemėlapį ir pradėkite žygiuoti, netrukus pamatysite sužymėtas RAUDONOJO maršruto rodykles, kurios ves jus visą trasą ir galėsite žygiuoti be elektroninio žemėlapio.

   

  Žygiavimas: Didžiają dalį žygiuosite siaurais miško takeliais, keliais bei šiek tiek kvartalinėmis linijomis. Šiuo metu maršrute daug suledėjusio sniego, todėl žygiuodami būkite atsargūs.

   

  Iššūkiai: Šiuo metu miške gausu išverstų bei nulūžusių medžių. Labai prašome be reikalo po tokiais medžiais nestovėti ir jų nejudinti.

   


   

  Prisijunkite