Title Image

SOLOᐩ - Veržuvos draustinio takais (15 km)

SOLOᐩ – Veržuvos draustinio takais (15 km)

Įsiminti

8,00

Šiame SOLOᐩ maršrute mes pasiruošę jums atskleisti natūralią Veržuvos upės vagą, kuri saugoma kaip pavyzdinis gamtinis kompleksas. Tikime, kad daugelis šių vietų jums taps tikru atradimu. Veržuva vingiuos per miškingą savo slėnį, su kuria kartu vingiuos ir jūsų maršrutas, o miškai nepaleis jūsų viso žygio metu.

Upės vardas kildinamas iš žodžio veržtis, matyt, tai pateisina ir pakankamai didelį jos sraunumą. Šiandien ant Veržuvos kranto įsikūrusi ne viena gyvenvietė, kurias akimis palydėsite ir šiame žygyje. Įdomu bus išvysti Vismaliukus, kurie žymūs sovietmetyje čia statytu kariniu poligonu, o dabar šioje vietoje aktyviai kuriama Vismaliukų investicinė inovacijų zona.

 

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Penktadienis
05.07
10°C
2 - 4 m/s
Šeštadienis
05.08
8°C
5 - 7 m/s
Sekmadienis
05.09
12°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
05.10
19°C
5 - 8 m/s
Antradienis
05.11
21°C
6 - 7 m/s
Trečiadienis
05.12
20°C
4 - 4 m/s
Ketvirtadienis
05.13
20°C
2 - 4 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Atvykite į starto vietą pasirinktu laiku ir prisiparkuokite. Parkavimas – aikštelėje prie poilsiavietės.

   

  Bekontaktis startinio paketo atsiėmimas ir žygiavimo pradžia:

  • Prisiparkavę, įjunkite avarinį signalą ir laukite automobilyje – taip mes žinosime, kad Jūs TrenkTuro žygeivis.
  • Priėjus TrenkTuro darbuotojui, išjunkite avarinį ir parodykite registracijos laišką per langą.
  • Ant automobilio kapoto ar stogo padėsime startinius paketus. Palaukite kvietimo išlipti.
  • Paimkite startinius paketus. 
  • Atsidarykite maršruto žemėlapį ir pradėkite žygiuoti, netrukus pamatysite sužymėtas RAUDONOJO maršruto rodykles, kurios ves jus visą trasą ir galėsite žygiuoti be elektroninio žemėlapio.

   

  Žygiavimas: Didžiają dalį žygiuosite siaurais miško takeliais, keliais bei šiek tiek kvartalinėmis linijomis. Šiuo metu maršrute daug suledėjusio sniego, todėl žygiuodami būkite atsargūs.

   

  Iššūkiai: Šiuo metu miške gausu išverstų bei nulūžusių medžių. Labai prašome be reikalo po tokiais medžiais nestovėti ir jų nejudinti.

   


   

  Prisijunkite