Title Image

Uciekos draustinio kalvomis (20 km)

Uciekos draustinio kalvomis (20 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutą pradėsite prie Norulių paminklo partizanams, kuris privers susimąstyti, kad būtent šių apylinkių miškai kadaise buvo ir partizanų namai. Jaukiais ir visada žaliuojančiais pušynais pajudėsite link Krušonių, o dalį trasos žygiuosite išskirtiniame Uciekos geomorfologiniame draustinyje, kuriame saugomi unikalūs eroziniai Nemuno slėnio šlaitų kompleksai ir skardžiai.

Rekomenduojame nepabijoti šiek tiek išsukti iš kelio, tam, kad pasigrožėtumėte įspūdingomis panemunės miškų panoramomis, kurios jums atsivers netikėtose vietose nuo aukštų kalvų. Toliau savo žygį tęsite visai šalia Nemuno, kuris karts nuo karto sušmėžuos jums pro miško tankmę. O praėjus Maksimų kaimą pasieksite Pašiligės upelį, kur miškai taps dar tankesni ir žalesni. Negana to, netoli finišo turėsite galimybę susipažinti su viena iš daugelio M. K. Čiurlionio kelio monumentaliųjų skulptūrų. 

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 3 val. 30 min. — 6 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Varėna

Penktadienis
05.07
9°C
2 - 3 m/s
Šeštadienis
05.08
9°C
5 - 7 m/s
Sekmadienis
05.09
13°C
2 - 4 m/s
Pirmadienis
05.10
20°C
5 - 7 m/s
Antradienis
05.11
22°C
6 - 7 m/s
Trečiadienis
05.12
21°C
4 - 5 m/s
Ketvirtadienis
05.13
21°C
2 - 3 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – mažoje žvyruotoje aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   

  Kita informacija: Maršrutas eina per Dzūkijos nacionalinį parką ir Uciekos geomorfologinį draustinį.

   


   

  Prisijunkite