Title Image

SOLOᐩ - Tapelių draustinio takais (8 km)

SOLOᐩ – Tapelių draustinio takais (8 km)

Įsiminti

6,00

Turėti vietą, kurioje saugomas kraštovaizdis, reiškia, jog mūsų laukia išties unikalūs vaizdai. Šis draustinis įkurtas norint išsaugoti ežeringą senąjį Neries slėnį. Keturi ežerai, kuriuos jums paruošėme, ir bus pagrindiniai šio SOLOᐩ maršruto akcentai.

Pirmasis jūsų lauks šios išskirtinės vietovės pavadinimą turintis Tapelių ežeras, po kurio pasieksite Juodį ir galėsite jo pavadinimo kilme įsitikinti patys. Toliau jūsų atradimų sąraše Balžio ežeras, kuris tampa vasaros kryptimi vandens sporto mėgėjams, ir Skarbelis, kurio vardo kilmė siejama su turtų ir lobių reikšme, todėl, tikime, jis jums atskleis savo gamtos lobynus. O visus šiuos ežerus jungia tai, kad juos apglėbę Antavilio ir Kairėnų miškai.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Trečiadienis
04.14
2°C
4 - 5 m/s
Ketvirtadienis
04.15
7°C
4 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
9°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
04.17
12°C
4 - 6 m/s
Sekmadienis
04.18
16°C
5 - 5 m/s
Pirmadienis
04.19
15°C
3 - 4 m/s
Antradienis
04.20
13°C
5 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Atvykite į starto vietą pasirinktu laiku ir prisiparkuokite. Parkavimas – aikštelėje prie poilsiavietės.

   

  Bekontaktis startinio paketo atsiėmimas ir žygiavimo pradžia:

  • Prisiparkavę, įjunkite avarinį signalą ir laukite automobilyje – taip mes žinosime, kad Jūs TrenkTuro žygeivis.
  • Priėjus TrenkTuro darbuotojui, išjunkite avarinį ir parodykite registracijos laišką per langą.
  • Ant automobilio kapoto ar stogo padėsime startinius paketus. Palaukite kvietimo išlipti.
  • Paimkite startinius paketus. 
  • Atsidarykite maršruto žemėlapį ir pradėkite žygiuoti, netrukus pamatysite sužymėtas ŽALIOJO maršruto rodykles, kurios ves jus visą trasą ir galėsite žygiuoti be elektroninio žemėlapio.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takeliais ir ežerų pakrantėmis. Šiuo metu maršrute daug suledėjusio sniego, todėl žygiuodami būkite atsargūs.

   

  Iššūkiai: Šiuo metu miške gausu išverstų bei nulūžusių medžių. Labai prašome be reikalo po tokiais medžiais nestovėti ir jų nejudinti.

   


   

  Prisijunkite