Title Image

Takas gražiausiame Lietuvos kaime (12 km)

Takas gražiausiame Lietuvos kaime (12 km)

Įsiminti

3,50

Pasakymas gražiausias Lietuvos kaimas gal ir subjektyvus, tačiau, prisipažinsime, kuriant šį maršrutą mus buvo apėmęs toks jausmas. Tad, jeigu kam pasirodys kitaip, turėsite atleisti mums už subjektyvumą. O mes pažadame, kad patikrinti tikrai verta! Žygį startuosite Grabijolų miške, kur pasieksite atodangą ir jums nuo aukšto skardžio krašto atsivers vaizdas į Neries upės vagą.

Pražygiavę šį mišką, neužilgo pasieksite ir gražiausiu mūsų tituluotą Lietuvos kaimą c Grabijolus. Tiesa, prieš užsukant į patį kaimą reikės įveikti Grabijolų pažintinio tako nuotykius: aukštus skardžius, linksmuosius kalnelius, atsigerti šaltinio vandens ar paliesti storiausią Neries regioninio parko Alkų ąžuolą. Grabijolų kaimą pasieksite Neries krantine, tik atidžiai dėliokite kojas, kas nesušlaptumėte! Pasiekę žadėta kaimą, pagaliau galėsite atsipūsti poilsiavietėje su vaizdu į Neries upę. Po šios ramios pertraukėlės jūsų lauks nesudėtingas kelias link finišo žvyrkeliu. Įveikus šią trasą galėsite savimi didžiuotis, o nuotykių užteks visai dienai!

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija žvyrkeliu. Parkavimas šalia pagrindinio kelio miško aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, takeliais, Neries krantine, žvyrkeliu.

   

  Iššūkiai: Jūsų lauks – stačios įkalnės.

   


   

  Prisijunkite