Title Image

Šventosios upės vingiais Būtingėje (15 km)

Šventosios upės vingiais Būtingėje (15 km)

Įsiminti

3,50

Šio maršruto starto ir finišo simbolis – Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčia, kuri tikrai neprasprūs pro akis, nes stovi visai šalia plento. Jau pačioje žygio pradžioje turėsite galimybę pasigrožėti greta tekančios Šventosios upės vingiais bei nedidelėmis jos atodangomis. Jūsų taip pat laukia atkarpa poilsinio tako „Dideliems ir mažiems“, kas simbolizuoja, kad į šį žygį kviečiame su visa šeima ar net vaikiškais vežimėliais, nes daugiausiai žygiuosite patogiais takais. 

Eidami jaukiais ir šviesiais miško keliukais prieisite šaltinį, kuriuo galėsite atsigaivinti, o nusileidę žemyn, pasigrožėti stačiais Šventosios krantais. Šis maršrutas taip pat jus ves pro Laumių vingį, kur turėsite progą prisėsti ir pailsėti ant vieno iš daugybės čia įrengtų suoliukų, esančių ant upės kranto. Keliaudami toliau, net nepajusite, kaip atsidursite Lietuvos-Latvijos pasienio ruože. Tačiau šįkart į Latviją nekeliausime, o kirsime prie pat sienos esantį tiltuką per Šventosios upę ir miško bei kaimo keliukais grįšime ten, kur ir pradėjome savo žygį.

GalimaKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 4 val. 30 min. — 8 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Palanga

Trečiadienis
04.14
5°C
0 - 6 m/s
Ketvirtadienis
04.15
11°C
5 - 7 m/s
Penktadienis
04.16
9°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
12°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
13°C
4 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
14°C
1 - 3 m/s
Antradienis
04.20
10°C
2 - 3 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija, asfaltuotu keliu. Parkavimas – aikštelėje be dangos, prie bažnyčios.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais ir keliukais. Antroje maršruto dalyje lauks keli kilometrai kaimo ir miško žvyrkelio.

   

  Kita informacija: Žygiuosite pasienio zonoje, tad būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (vairuotojo pažymėjimas netinka).


   

  Prisijunkite