Title Image

Maršrutas

Stripeikiai – senovės bitininkystės takais (13 km)

3,50

Maršrutą pradėsite prie išskirtinės Lietuvos vietos  Senovinės bitininkystės muziejaus, kur galėsite susipažinti su šio amato pačiomis giliausiomis tradicijomis. Neabejojame, kad tai įtakos jūsų tolimesnį žvilgsnį į šį maršrutą. Nors Stripeikiai pakankamai lankoma vieta, tačiau mes nusiteikę jus pravesti takais, kurie retai mindomi lankytojų. Žygiuodami viską paliksite užnugaryje ir atsiduosite šioms laukinėms ežerų pakrantėms bei pasinersite į visišką ramybę.

 

Pasigrožėti šiame maršrute galėsite ne tik tokių ežerų kaip Tauragno ar Pakaso pakrantėmis, tačiau ir Aukštaitijos miškais bei juose išsimėčiusiais kaimais: Stripeikiais, Šilniškiais ar Varniškiais. Jaukūs miško takai jus lydės didžiąją šio maršruto dalį. O pabaigoje taip pat išvysite Pakaso vandens malūną, jis taps simboliu, kad finišas jau visai netoli. 

Kalvotumo
Lokacijos: ,

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija žvyrkeliu. Parkavimas – muziejaus stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Beveik viskas maršrutas driekiasi mažai arba visai nežviruotais miško keliukais kuriais eismas paprastai nėra intensyvus.

   

  Iššūkiai: Laukia pora stačių įkalnių.

   

  Kita informacija: Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.