Title Image

Stačiais Neries krantais nuo Elniakampio ežero (17 km)

Stačiais Neries krantais nuo Elniakampio ežero (17 km)

Įsiminti

3,50

Jūsų laukia žygis Neries pašonėje, Elniakampio ežero apylinkėse. Tai didžiausias ežeras Neries regioniniame parke, kuris taip pat žinomas Velniakampio vardu. Viso žygio metu jus lydės tankūs ir didingi Neries regioninio parko miškai. Taip pat žygio pradžioje turėsite galimybę užlipti į Elniakampio piliakalnį ir atrasti tokiu pačiu pavadinimu čia esantį šaltinį, kuris greta piliakalnio įteka į Elnos upelį. O keliaujant toliau galėsite ir atsigaivinti itin skaidriu ir švariu Rastinėnų šaltinio vandeniu. 

Neužilgo pasieksite Nerį, kur atsidursite ant įspūdingo šlaito, nuo čia jums atsivers nuostabus vaizdas į upės vagą ir už jos besidriekiančius miškus. Tęsdami žygį, nuo šlaito leisitės stačiu ir siauru takeliu žemyn, todėl būkite atsargūs. Neabejojame, tai taps viena įsimintiniausių šio jūsų žygio akimirkų. Nusileidę žygiuosite palei Nerį ir po kurio laiko pradėsite kilti aukštyn, tačiau šįkart senoviniu, akmenimis grįstu keliu. Toliau jūsų lauks aukšti Neries krantai ir siuri paupio takeliai.

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min — 5 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas- naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas- automobilių stovėjimo aikštelėje Elniakampio stovyklavietėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais ir keliukais, taip pat siaurais, žvėrių pramintais takais.

   

  Iššūkiai: Jūsų laukia upelio kirtimas, kurį reikės tiesiog peržengti. Taip pat nusileidimas nuo itin stataus šlaito.

   


   

  Prisijunkite