Title Image

Širdelės formos žygis Sapieginės miške (5 km)

Širdelės formos žygis Sapieginės miške (5 km)

Įsiminti

2,50

Prisipažinsime, širdelės formos maršruto nedarėme specialiai, jis gavosi atsitiktinai ir dėl to tapo tik dar labiau ypatingas. Tarsi meilės tema pati nugulė į žemėlapį. Todėl į šį žygį kviečiame visus įsimylėjusius vienas kitą arba tiesiog Sapieginės mišką. 

Žygiuojant šį maršrutą akį nuolat džiugins smulkios detalės: paukščių lesyklos ar miško žvėreliams sukurtos ėdžios. Todėl ruošdamiesi žygiui galite pasiimti obuolių ar morkų, taip savo apsilankymu tikrai nudžiuginsite čia gyvenančius gyvūnus. Laiptai aukštyn palydės jus į tikrą miško pasaką. O Saulės slėnyje turėsite progą patikrinti vienas kito valią ir kantrybę, nes jūsų lauks stati įkalnė, kuri išbandys ne tik jūsų, tačiau ir jūsų ryšį su pasirinktu bendražygiu. Tiesa,  maršruto pusiaukėlėje pasieksite itin romantišką vietą – kalvą, nuo kurios kaip ant delno atsivers miško kraštovaizdis. Na, o pasiekus finišą būkite tikri, šią dieną savomis kojomis būsite išmynę širdelės formos trasą.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 1 val. 30 min.

Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Penktadienis
05.07
10°C
2 - 4 m/s
Šeštadienis
05.08
8°C
5 - 7 m/s
Sekmadienis
05.09
12°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
05.10
19°C
5 - 8 m/s
Antradienis
05.11
21°C
6 - 7 m/s
Trečiadienis
05.12
20°C
4 - 4 m/s
Ketvirtadienis
05.13
20°C
2 - 4 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, takeliais ir žvyrkeliu.

   

  Iššūkiai: Laukia viena stati įkalnė, galinti pareikalauti šiek tiek daugiau jėgų.

   


   

  Prisijunkite