Title Image

Širdelės formos žygis Sapieginės miške (5 km)

Širdelės formos žygis Sapieginės miške (5 km)

Įsiminti

2,50

Prisipažinsime, širdelės formos maršruto nedarėme specialiai, jis gavosi atsitiktinai ir dėl to tapo tik dar labiau ypatingas. Tarsi meilės tema pati nugulė į žemėlapį. Todėl į šį žygį kviečiame visus įsimylėjusius vienas kitą arba tiesiog Sapieginės mišką. 

Pradėsime ir užbaigsime šį maršrutą itin romantiškoje vietoje – ant kalvos, nuo kurios kaip ant delno atsiveria miško kraštovaizdis. Žygiuojant akį nuolat džiugins smulkios detalės: paukščių lesyklos ar miško žvėreliams sukurtos ėdžios. Todėl ruošdamiesi žygiui galite pasiimti obuolių ar morkų, taip savo apsilankymu tikrai nudžiuginsite čia žiemojančius gyvūnus. Toliau maršrutas laiptais aukštyn palydės jus į tikrą miško pasaką. O Saulės slėnyje turėsite progą kartu nučiuožti nuo kalniuko, po kurio jūsų lauks stati įkalnė, kuri išbandys ne tik jūsų, tačiau ir jūsų ryšį su pasirinktu bendražygiu. Na, o pasiekus finišą būkite tikri, šią dieną savomis kojomis būsite išmynę širdelės formos trasą.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 1 val. 30 min

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje, o startą pasieksite paėję keliuku, šalia automobilių stovėjimo aikštelės, ir užkilę į kalną.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, takeliais ir žvyrkeliu.

   

  Iššūkiai: Laukia viena stati įkalnė, galinti pareikalauti šiek tiek daugiau jėgų.

   


   

  Prisijunkite