Title Image

Širdelės formos žygis Sapieginės miške (5 km)

Širdelės formos žygis Sapieginės miške (5 km)

Įsiminti

2,50

Prisipažinsime, širdelės formos maršruto nedarėme specialiai, jis gavosi atsitiktinai ir dėl to tapo tik dar labiau ypatingas. Tarsi meilės tema pati nugulė į žemėlapį. Todėl į šį žygį kviečiame visus įsimylėjusius vienas kitą arba tiesiog Sapieginės mišką. 

Žygiuojant šį maršrutą akį nuolat džiugins smulkios detalės: paukščių lesyklos ar miško žvėreliams sukurtos ėdžios. Todėl ruošdamiesi žygiui galite pasiimti obuolių ar morkų, taip savo apsilankymu tikrai nudžiuginsite čia gyvenančius gyvūnus. Laiptai aukštyn palydės jus į tikrą miško pasaką. O Saulės slėnyje turėsite progą patikrinti vienas kito valią ir kantrybę, nes jūsų lauks stati įkalnė, kuri išbandys ne tik jūsų, tačiau ir jūsų ryšį su pasirinktu bendražygiu. Tiesa,  maršruto pusiaukėlėje pasieksite itin romantišką vietą – kalvą, nuo kurios kaip ant delno atsivers miško kraštovaizdis. Na, o pasiekus finišą būkite tikri, šią dieną savomis kojomis būsite išmynę širdelės formos trasą.

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 1 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Ketvirtadienis
07.29
27°C
3 - 4 m/s
Penktadienis
07.30
24°C
3 - 6 m/s
Šeštadienis
07.31
28°C
3 - 5 m/s
Sekmadienis
08.01
26°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
08.02
20°C
6 - 8 m/s
Antradienis
08.03
20°C
5 - 5 m/s
Trečiadienis
08.04
24°C
2 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, takeliais ir žvyrkeliu.

   

  Iššūkiai: Laukia viena stati įkalnė, galinti pareikalauti šiek tiek daugiau jėgų.

   


   

  Prisijunkite