Title Image

Maršrutas

Šeškinės šlaitų takais (7 km)

3,50

Jeigu galvotum apie didžiausius miesto gyvenimo simbolius, neabejotinai, tokie prekybos centrai kaip Akropolis atsirastų sąrašo viršuje. O paradoksas tame, kad šį žygio maršrutą kviečiame pradėti visai netoli jo. Tačiau tam, kad įrodytume, jog gamtos ramybę galima atrasti ir šalia tokių miesto traukos objektų. Jūsų laukia unikali vieta, kur ne miškas supa miestą, tačiau miestas apglėbęs mišką. 

Šeškinė, garsėjanti savo kalvomis, neleis sudvejoti savo banguotu reljefu ir šiame žygyje. O maršruto viduryje lipimas aukštyn žemyn taps įprastas. Patarimas – taupykite jėgas ir nepamirškite sustoję apsižvalgyti kur esate. Šiame maršrute jūs taip pat pasieksite Cedrono upelį, per kurį teks persikelti, tačiau užtikriname – šis manevras nebus sudėtingas. Žygyje jūsų matomi vaizdai nuolat balansuos tarp miesto ir jus gaubiančios gamtos. Maršrutui artėjant link pabaigos, prieisite šios vietos įžymybes – Šeškiuko ežerėlį ir Šeškinės ozą. Tai unikalus gyvatės formos kalvagūbris, suformuotas tirpstančio ledyno, po kurio neužilgo pasieksite ir finišą.

 

 

Kalvotumo
Lokacija:

    Nuvykimas ir parkavimas: Naudodamiesi navigacija vykite iki tarpinio taško (Akropolio stovėjimo aikštelės), tuomet iki starto vietos. Nuvykimas asfaltuotu keliu, o stovėjimo aikštelė šalia starto vietos skirta iki penkių mašinų.

     

    Žygiavimas: Žygio pradžioje ir pabaigoje takeliai, viduryje – miško takeliai, taip pat neilga atkarpa yra žvyrkelio.

     

    Iššūkiai: Reikės kirsti upelį, tačiau nederėtų išsigąsti, jis siauras ir seklus, kartais išdžiūstantis. Taip pat yra kelios stačios įkalnės bei nuokalnės.