Title Image

Pilėnų miškais link Smerties kalno (11 km)

Pilėnų miškais link Smerties kalno (11 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutą pradėsite vaizdingoje Neries pakrantėje, nuo kurios keliukais ir siaurais miško takeliais patrauksite link Zversos upelio. Čia pasigrožėję jo vingiais, toliau nersite į mišką, kuris ir nepaleis jūsų didžiąją dalį šio maršruto.

Neužilgo pasieksite Pirmojo pasaulinio karo bunkerius, kurie ypatingai patrauks dėmesį, jeigu domitės istorija. Beje, šie bunkeriai pastatyti dar prieš karą, tačiau taip ir nebuvo panaudoti. Toliau žygiuodami šiuo maršrutu pasieksite vieną pagrindinių jo akcentų Smerties kalną, nuo kurio jums atsivers vaizdinga Neries panorama. Čia atrasite ir vietas, kurias Lietuvoje buvo pamėgę kalnų dviratininkai.

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Ketvirtadienis
07.29
29°C
2 - 5 m/s
Penktadienis
07.30
27°C
4 - 7 m/s
Šeštadienis
07.31
29°C
4 - 4 m/s
Sekmadienis
08.01
26°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
08.02
18°C
6 - 7 m/s
Antradienis
08.03
20°C
5 - 5 m/s
Trečiadienis
08.04
22°C
3 - 3 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas- naudojantis navigacija, iki starto vietos bus apie 2km žvyrkelio. Parkavimas- miško aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Pradžioje žygiuosite- miško takeliais, o antrojoje dalyje žygiuosite- keliukais. Finišuosite- miško takeliais ir keliukais.

   


   

  Prisijunkite