Title Image

Pažemio kraštovaizdžio draustinyje prie Labanoro (9 km)

Pažemio kraštovaizdžio draustinyje prie Labanoro (9 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutas, kurį atrasite Labanoro girios glūdumoje, visai netoli Labanoro miestelio. O jūsų dėmesio centre bus Pažemio kraštovaizdžio draustinis, kuris įsteigtas išsaugoti šį unikalų miškingą bei ežeringą kraštovaizdį. Šis žygis puikiai tiks tiems, kurie nori lengvo kelių valandų pasivaikščiojimo ypatingoje Lietuvos vietoje tarp ežerų ir pelkių. Čia jus, žinoma, pasitiks ir Labanoro girios ramybė. 

Vienu iš pagrindinių šio maršruto akcentų taps Salaičių pelkė ir Mažasis bei Didysis Macijonėlių ežerėlis. Pražygiuosite visai šalia pelkės vedančiu miško keliu ir tai bus puiki galimybė akies krašteliu pamatyti čia vyraujantį pelkės gyvenimą. Kadangi Labanoro giria garsėja savo ežerais, o ši vietovė ypatingai, taigi jūsų sąraše taip pat atsidurs Žiotelės ir Tarpežerio ežerai. Galėsite sustoti čia esančioje poilsiavietėje ir pasigrožėti dviguba šių ežerų panorama.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Švenčionys

Trečiadienis
04.14
1°C
4 - 5 m/s
Ketvirtadienis
04.15
4°C
5 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
9°C
4 - 7 m/s
Šeštadienis
04.17
13°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
14°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
04.19
13°C
4 - 6 m/s
Antradienis
04.20
13°C
5 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Paskutinis kilometras miško keliu. Parkavimas – šalia Balto ežero stovyklavietės

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir šiek tiek žvyrkeliu.

   


   

  Prisijunkite