Title Image

Panemunio kaimelių takais (17 km)

Panemunio kaimelių takais (17 km)

Įsiminti

3,50

Žygį pradėsite ant Nemuno kranto esančiame Žiogelių kaime. Iš pradžių žygiuosite tankiais ir smėlėtais Nemuno pakrančių pušynais iki kito šios upės pašonėje esančio Utiekos kaimo. Druskininkai – šaltinių miestas, taigi žygiuodami nepraleiskite progos aplankyti Randamonių versmę ir Kunigės šaltinį bei, žinoma, atsigaivinti.

Pasiekus minėtą Utiekos kaimą prasidės antrojį jūsų maršruto dalis. Čia pasikeis ir gamtos vaizdai, nes įžengsite į visiškai kitokį mišką. O taip pat jūsų lauks kalvotesnis reljefas bei įvairesnė miško augmenija, kuri džiugins savo spalvomis bet kuriuo metų laiku. Žygiuodami šiuo maršrutu kirsite du upelius  – Šunupį ir Grovą, kurie kelią jums pastos netoli Randamonių tvenkinio. Taip pat jūsų pamatytų objektų sąraše atsidurs ir nedidukė pelkė, po kurios kirsite kelią ir artėsite prie Nemuno bei jūsų žygio finišo vietos. 

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min — 5 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Paskutiniai 2.5km žvyrkeliu. Parkavimas žvyrkelių sankryžoje, šalikelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Du kartus kertamas pagrindinis kelias.

   


   

  Prisijunkite