Title Image

Panemunio kaimelių takais (17 km)

Panemunio kaimelių takais (17 km)

Įsiminti

3,50

Žygį pradėsite ant Nemuno kranto esančiame Žiogelių kaime. Iš pradžių žygiuosite tankiais ir smėlėtais Nemuno pakrančių pušynais iki kito šios upės pašonėje esančio Utiekos kaimo. Druskininkai – šaltinių miestas, taigi žygiuodami nepraleiskite progos aplankyti Randamonių versmę ir Kunigės šaltinį bei, žinoma, atsigaivinti.

Pasiekus minėtą Utiekos kaimą prasidės antrojį jūsų maršruto dalis. Čia pasikeis ir gamtos vaizdai, nes įžengsite į visiškai kitokį mišką. O taip pat jūsų lauks kalvotesnis reljefas bei įvairesnė miško augmenija, kuri džiugins savo spalvomis bet kuriuo metų laiku. Žygiuodami šiuo maršrutu kirsite du upelius  – Šunupį ir Grovą, kurie kelią jums pastos netoli Randamonių tvenkinio. Taip pat jūsų pamatytų objektų sąraše atsidurs ir nedidukė pelkė, po kurios kirsite kelią ir artėsite prie Nemuno bei jūsų žygio finišo vietos. 

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 5 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Druskininkai

Penktadienis
08.06
15°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
08.07
16°C
2 - 4 m/s
Sekmadienis
08.08
26°C
3 - 6 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 3 m/s
Antradienis
08.10
23°C
0 - 1 m/s
Trečiadienis
08.11
21°C
1 - 3 m/s
Ketvirtadienis
08.12
18°C
5 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Paskutiniai 2.5km žvyrkeliu. Parkavimas žvyrkelių sankryžoje, šalikelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Du kartus kertamas pagrindinis kelias.

   


   

  Prisijunkite