Title Image

Palei Nerį link Smerties kalno panoramos (9 km)

Palei Nerį link Smerties kalno panoramos (9 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutą pradėsite šalia Neries, kur siaurais keliukais patrauksite palei upės vagą. Šis maršrutas ypatingai patiks kariuomene besidomintiems žygeiviams, nes juo taip pat pražygiuosite netoli Viešojo saugumo tarnybos šaudyklos ir treniruočių bazės. Vėliau jūsų laukia Pirmojo pasaulinio karo bunkeriai, kurie pastatyti dar prieš karą, tačiau taip ir nebuvo panaudoti. 

Toliau šiame Solo žygyje jūsų lauks jaukuma ir tyluma, nes žygiuosite link Smerties kalno, nuo kurio jums atsivers vaizdinga Neries panorama. Negana to, čia atrasite išskirtinę vietą, kurią Lietuvoje buvo pamėgę kalnų dviratininkai.

 

Šiuo metu maršrutas yra nepasiekiamas. Labai atsiprašome už nesklandumus, šiuo metu ieškome alternatyvų, kad kuo greičiau galėtume tyrinėti lietuviškos gamtos grožį toliau!

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min — 3 val.

Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas – atvykimas naudojantis navigacija. Važiuoti pro Vaistariškių kaimą. Porą paskutinių kilometrų važiuojama žvyrkeliu. Parkavimas – miško aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Maršrutą pradėsite- takeliu palei Nerį. Žygį tęsite, siaurais keliukais ir takeliai. Taip pat bus šiek tiek asfalto ir ėjimo miško proskyna, finišą pasieksite- žvyrkeliu.

   

  Kita informacija: Po lietaus nusileidimas nuo Smertės kalno gali būti slidokas. Gali būti silpnas TELE2 ryšys.

   


   

  Prisijunkite

  Prisijunkite prie TrenkTuras Solo žygių, bus tikrai smagu Registruotis