Title Image

Palei Nemuną nuo Škėvonių atodangos (14 km)

Palei Nemuną nuo Škėvonių atodangos (14 km)

Įsiminti

3,50

Savo Solo žygį pradėsite Giraitiškių stovyklavietėje, kuri puikiai tiks poilsiui ar mažai iškilai po žygio. Ši starto ir finišo vieta bus išties ypatinga, nes kitame upės krante pamatysite atsivėrusią Škėvonių atodangą ir Nemuno vingio panoramą. O pažvelgus dešiniau, virš medžių kyšos ir Birštono apžvalgos bokšto viršūnė.

Žygiuoti pradėsite Prienų šilo keliukais ir takais, o banguotas reljefas tikrai neleis nuobodžiauti. Šio miško žalumas džiugins jūsų akis bet kuriuo metų laikų. Išėję į kelią vedantį Nemuno pakrante, juo pasieksite Naravų gyvenvietę su įspūdį paliekančiu jos piliakalniu. Savo kelionę ir toliau tęsite keliaudami šalia Nemuno upės ir stebėsite ant aukšto jo kranto stovinčias sodybas.

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Prienai

Penktadienis
08.06
13°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
08.07
15°C
3 - 6 m/s
Sekmadienis
08.08
26°C
3 - 6 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 4 m/s
Antradienis
08.10
24°C
0 - 0 m/s
Trečiadienis
08.11
21°C
2 - 2 m/s
Ketvirtadienis
08.12
21°C
5 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – stovyklavietės stovėjimo aikštelėje

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais, takeliais ir žvyrkeliais.

   


   

  Prisijunkite