Title Image

Pajūrio pelkėmis ir miškais link Kalotės ežero (9 km)

Pajūrio pelkėmis ir miškais link Kalotės ežero (9 km)

Įsiminti

2,50

Maršruto pradžioje jūsų laukia spygliuočių miško takai, kuriais vingiuodami judėsite link Kalotės ežero. Tačiau šiame maršrute taip paprastai jūsų nepaliksime, o sukursime progą priimti dienos iššūkį ir paklampoti pelkėje. Ir ne tik dėl įdomumo, tačiau ir dėl vaizdų, kuriuos sukuria čia išvirtę medžiai ir atsivėrusios jų įspūdingo dydžio šaknys. O už šį nuotykį būsite apdovanoti Kalotės ežeru, kur viena po kitos jūsų lauks čia įrengtos stovyklavietės. Tad nepamirškite įsidėti užkandžių ir surengti sau iškylos su vaizdu į ežero panoramą. 

Taip ir žygiuosite Kalotės ežero pakrantėmis, lankydami vieną stovyklavietę po kitos, kol pasiekus paskutinę, pasuksite pievoje išmintu takeliu palei pelkę. Ežeras pasiliks užnugaryje ir judėsite link apleistos Rytprūsių mokyklos. Na, o nuo čia jūsų vėl lauks vingiuoti miško takai, kurie atves tiesiai į finišą.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Klaipėda

Penktadienis
05.07
8°C
3 - 5 m/s
Šeštadienis
05.08
8°C
3 - 5 m/s
Sekmadienis
05.09
13°C
5 - 5 m/s
Pirmadienis
05.10
20°C
7 - 7 m/s
Antradienis
05.11
21°C
5 - 7 m/s
Trečiadienis
05.12
21°C
6 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.13
20°C
2 - 4 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – nuvykti galima tiek autobusu (24 maršruto kukuliškių stotelė), tiek naudojantis navigacija automobiliu. Parkavimas – neasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė.

   

  Žygiavimas: Daugiausia žygiuosite nesudėtingais miško takeliais, šiek tiek pievoje išmintu taku, taip pat asfaltuotu keliu.

   

  Iššūkiai: Vietomis pasitaikys drėgnų miško vietų, taigi rekomenduojame avėti neperšlampamus žygio batus.

  Prisijunkite