Title Image

Nuslinkusio ledyno išdaigomis Griovių draustinyje (12 km)

Nuslinkusio ledyno išdaigomis Griovių draustinyje (12 km)

Įsiminti

3,50

Nuo pačių pirmųjų kilometrų jus pasitiks banguotas reljefas, kuris akimirkai net gali iškelti klausimą: ar aš tikrai Lietuvoje? Prieš jus atsivers kalnuotų užsienio vietovių kraštovaizdį primenantys vaizdai, kai namai stovi tiesiog pakalnėje. Taigi šiame maršrute pamiršite, kad esate lygumų Lietuvoje, tačiau žinosite, kad esate vos 20 km nuo Vilniaus.

Griovių geomorfologinis draustinis – nepelnytai pamirštas gamtos perlas, kuris tapo tikru atradimu mums, todėl tikime paliks įspūdį ir jums. Jis kupinas vaizdingų miškų, kalvų ir slėnių. Taip pat šio žygio metu turėsite progą suprasti draustinio pavadinimo reikšmę ir patirti, kokias išdaigas prieš daug metų čia iškrėtė slenkantis ledynas. Nepamirškite, kad būsite Neries pašonėje bei gėrėsitės šalia jos esančiais miškais.

 

 

 

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas – prie kelio esančioje žvyro dangos aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško keliukais ir takais. O taip pat jūsų lauks šiek tiek žvyrkelio ir asfalto antroje maršruto dalyje.

   

  Iššūkiai: Kelios statesnės įkalnės ir nuokalnės bei pora nebaisių, motokroso išvažinėtų purvynų. Būkite atidūs, nes po lietaus nusileidimai nuokalnėmis ir pakilimai įkalnėmis, gali būti slidoki.

   


   

  Prisijunkite