Title Image

Nuo Pinyklos šaltinio iki Asiutiškių regyklos (4 km)

Nuo Pinyklos šaltinio iki Asiutiškių regyklos (4 km)

Įsiminti

2,50

Tai bus žygis, kuris, tikime, sužavės jus iš pačio pirmojo žingsnio. Kelionės pradžioje aplankysite – Pinyklos mitologinis šaltinis, kurio vandeniu, teigiama, seniau gydydavo skaudančias akis, o merginos prausdavo veidus, nes tikėdavo, kad tai stebuklingas grožio eliksyras! Negana to,  kaimo žiniuoniai Pinykloje semdavo vandenį, kurį, sakoma, naudodavo užkalbėjimams. Šaltinio vanduo dar ir dabar pasižymi gaivumu bei skaidrumu, o tuo įsitikinti galėsite ir patys.

Neabejojame, kad didžiausią įspūdį jums paliks Asiutiškių regykla, nuo kurios atsivers tikrai stulbinanti Neries slėnio panorama bei konglomeratas. Rekomenduojame čia sustoti pailsėti ir pasimėgauti panoraminiu gamtos vaizdu. Žygis tikrai neprailgs, o finišuosite  „Bražuolės“ poilsiavietėje, kurioje galėsite ne tik atsipūsti, bet ir galbūt užsikūrę laužą smagiai aptarti šio žygio patirtis.

GalimaKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 30 min. — 1 val. 30 min.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Elektrėnai

Penktadienis
05.07
10°C
1 - 4 m/s
Šeštadienis
05.08
9°C
6 - 8 m/s
Sekmadienis
05.09
13°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
05.10
19°C
5 - 8 m/s
Antradienis
05.11
21°C
6 - 7 m/s
Trečiadienis
05.12
20°C
5 - 5 m/s
Ketvirtadienis
05.13
20°C
2 - 4 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas-  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, o paskutinius kilometrus iki finišo važiuosite akmenimis grįstu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas- automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais.

   


   

  Prisijunkite