Title Image

Nuo Pinyklos šaltinio iki Asiutiškių regyklos (11 km)

Nuo Pinyklos šaltinio iki Asiutiškių regyklos (11 km)

3,50

Tai bus žygis, kuris, tikime, sužavės jus iš pačio pirmojo žingsnio. Keliaudami miško takeliais aplankysite net du šaltinius. Vienas iš jų – Pinyklos mitologinis šaltinis, kurio vandeniu, teigiama, seniau gydydavo skaudančias akis, o merginos prausdavo veidus, nes tikėdavo, kad tai stebuklingas grožio eliksyras! Negana to,  kaimo žiniuoniai Pinykloje semdavo vandenį, kurį, sakoma, naudodavo užkalbėjimams. Šaltinio vanduo dar ir dabar pasižymi gaivumu bei skaidrumu, o tuo įsitikinti galėsite ir patys.

Neabejojame, kad didžiausią įspūdį jums paliks Asiutiškių regykla, nuo kurios atsivers tikrai stulbinanti Neries slėnio panorama bei konglomeratas. Rekomenduojame čia sustoti pailsėti ir pasimėgauti panoraminiu gamtos vaizdu. Žygis tikrai neprailgs, o finišuosite  „Bražuolės“ poilsiavietėje, kurioje galėsite ne tik atsipūsti, bet ir galbūt užsikūrę laužą smagiai aptarti šio žygio patirtis.

GalimaKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 3 val. — 6 val.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas-  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, o paskutinius kilometrus iki finišo važiuosite akmenimis grįstu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu Parkavimas- automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais.

   


   

  Prisijunkite