Title Image

Nevėžio pakrantėmis link Nevėžninkų dvaro liekanų (8 km)

Nevėžio pakrantėmis link Nevėžninkų dvaro liekanų (8 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutą, kurio dėmesio centre – Nevėžio upė, simboliška pradėti prie skulptūros pavadinimu „Nevėžis“. Įdomu tai, kad ją sovietmečiu sukūrė Salomėjos Neries vyras, skulptorius Bernardas Bučas. Tiesa, iš tikrųjų ji turėjo stovėti Panevėžio mieste, tačiau dėl tuometinių aplinkybių, ten ji taip ir nebuvo pastatyta, o prieglobstį rado šalia vandens tiekimo įmonės.  Taigi šiame maršrute jūsų laukia Nevėžio pakrantės ir jeigu šios upės krantai jums puikiai pažįstami, tikimės, galėsime jus nustebinti. Paruošėm jums vietų, kur ši upė vingiuoja ir suka gražias savo kilpas.

Taip pat prieisite Pupušių piliakalnį, į kurio istoriją galėsite įsigilinti ir netoliese atrasti idealią vietą atsipūsti ir galbūt paužkandžiauti. Žygiuojant toliau, pasieksite bene pagrindinį šio maršruto akcentą – Nevėžninkų dvaro teritoriją. Čia galėsite tik įsivaizduoti, kaip atrodė savu laiku klestintis dvaras, iš kurio šiandien likusi tik akmenų mūro koplyčia

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min — 2 val. 30 min

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas –  automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite pėsčiųjų takais ir žvyrkeliu.

   


   

  Prisijunkite