Title Image

Neturistinė Dubysa (15 km)

Neturistinė Dubysa (15 km)

Įsiminti

3,50

Maršruto pradžioje kirsite Dubysos upę ir pateksite į miškingą Dubysos slėnį, kur ir prasidės jūsų iššūkis. Šio žygio tikslas – atskleisti jums neturistinį Dubysos krantų grožį: mažiau paliestą žmogaus ir visiškai laukinį. Vėliau įžengsite į kaimelį, kur viena po kitos keisis sodybos, o kelio pabaigoje visu gražumu jums atsivers Dubysos slėnis.

Toliau jūsų laukia dar vienas Dubysos kirtimas, šįkart rąstiniu tilteliu. Perėję į kitą pusę galėsite atsipūsti ir galbūt netgi įmerkti kojas į pačią Dubysos upę. Žygiuodami Dubysos slėniu, taip pat priesite Krioklio upelį, kuris jums kelią pastos dar ne kartą. Paskutinius savo žygio kilometrus eisite viršutine Dubysos slėnio dalimi, kurioje atsivers vaizdingos laukinės Dubysos panoramos. 

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Kelmė

Trečiadienis
04.14
5°C
2 - 4 m/s
Ketvirtadienis
04.15
8°C
6 - 7 m/s
Penktadienis
04.16
11°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
14°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
15°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
15°C
2 - 3 m/s
Antradienis
04.20
14°C
2 - 3 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Įspūdingas medinis tiltas per Dubysa, porą stačių įkalnių. Esant lietingam orui, dalyje maršruto gali būti klampu.

   

  Kita informacija: Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite