Title Image

Netradiciniais Asvejos regioninio parko takais (11 km)

Netradiciniais Asvejos regioninio parko takais (11 km)

3,50

Šiame maršrute norime jums atskleisti, kokius dar gėrius slepia Asvejos regioninis parkas. Todėl šįkart keliausime toliau nuo Dubingių ar Asvejos ežero, gilyn į miškus ir jų glūdumoje pasislėpusius ežerus, pelkes ir pilkapynus.

Jūsų laukia neilgas, tačiau ganėtinai įvairus maršrutas, kuriame išvysite kelis išskirtinio grožio ežerėlius, tarp kurių ir retai užklystamos Nikajo ežero pakrantės. Neabejojame, bus įdomu pažvelgti į atsiveriančių pelkių pakraščius. O Ešerinio ežero pakrantė pradžiugins užpelkėjusio savo kranto panorama ir netgi leis pajusti pelkę sau po kojomis. Na, o maršruto pabaigoje, pasislėpęs tarp pilkapynų, gilioje dauboje jūsų lauks pušynais apsuptas paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias Velniuko ežeras.

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min

Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, keletą kilometrų iki starto- važiuosite žvyrkeliu. Parkavimas – miško kelių sankryžoje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais ir siaurais takeliais.

   

  Iššūkiai: Žygiuosite siaurais žvėrių takeliais. Todėl teks atidžiai sekti žemėlapio nuorodas, nepamesti krypties ir siaurų takelių.

   


   

  Prisijunkite