Title Image

Neries skardžiais ir atodangomis (10 km)

Neries skardžiais ir atodangomis (10 km)

Įsiminti

3,50

Dažnai norint pabėgti nuo miesto šurmulio, tylos išvykstame ieškoti į mišką, bet ir jame kartais girdime tolumoje važiuojančių automobilių ūžesį ar garsus iš artimiausių gyvenviečių. Tačiau patikiname jus, kad šiame žygyje civilizacijos garsai pasiliks už maršruto ribų ir galėsite mėgautis išskirtinai tik Sakiškių miško gamtos garsais. 

Neabejojame, kad pasivaikščiojimas vingiuotais takeliais vienomis aukščiausių Neries skardžių viršūnėmis bei nuo Skirgiškių atodangos atsivėrę vaizdai paliks jums įspūdį ir šią vietą įsimylėsite taip pat kaip ir mes. 

Nors pačiomis skardžių atbrailomis vaikščioti nereikės, tačiau perspėjame, kad šlaitai statūs, todėl būkite atsargūs ir prižiūrėkite savo augintinius, jeigu į žygį leidžiatės kartu su jais.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min — 3 val.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija žvyrkeliu. Parkavimas – miško aikštelėje su poilsio zona.

   

  Žygiavimas: Maždaug puse maršruto žygiuosite jaukiais labai retai važiuojamais miško keliais. Kitoje žygio dalyje jūsų lauks miško takeliai aukštais Neries šlaitais.

   

  Iššūkiai: Žygiuojant skardžių viršūnėmis gali pasireikšti aukščio baimė, jeigu ją turite. Taip pat jeigu į žygį leidžiatės su vaikais ar augintiniais, prižiūrėkite juos.

   


   

  Prisijunkite

  Prisijunkite prie TrenkTuras Solo žygių, bus tikrai smagu Registruotis