Title Image

Neries pakrante Čiobiškyje (7 km)

Neries pakrante Čiobiškyje (7 km)

Įsiminti

2,50

Galbūt yra žygeivių, kurie atsimena TrenkTuro masinį Čiobiškio žygį, ar net tokių, kurie jame dalyvavo. Atradę šią netoli Vilniaus esančią ir ypatingą aurą turinčią vietovę, džiaugiamės kaip vaikai. Organizavę čia masinį žygį, dabar norime jus pakviesti į Solo. Ir tik dar kartą įrodyti, kad dažnai ši vieta nepelnytai pamirštama, o kas ją žino – sugrįžta čia dar ir dar kartą. 

Čiobiškio miestelis stovi ant Neries upės kranto, kur jį supa pasakiški miškai ir piliakalniai. Viena iš šio maršruto ir pačio miestelio ypatybių – jis įrėmintas tarp trijų upių: Neries, Musės ir Rynos. Pažadame, šio žygio metu pamatysite jas visas. Tiesa, daugiausiai dėmesio skirsite Neries pakrantėms, kur žygiuodami grožėsitės jos vingiais ir atsiveriančiomis panoramomis. Ir, žinoma, aplankysite vieną iš pagrindinių miestelio simbolių – Čiobiškio ąžuolą.

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas- naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas- automobilių stovėjimo aikštelėje prie kapinių.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško ir lauko takais bei keliukais.

   

  Iššūkiai: Jūsų laukia upelio kirtimas, kurį reikės tiesiog peržengti. Taip pat teks, du kartus, kirsiti pagrindinį kelią.

   


   

  Prisijunkite