Title Image

Neries pakrante Čiobiškyje (7 km)

Neries pakrante Čiobiškyje (7 km)

Įsiminti

2,50

Galbūt yra žygeivių, kurie atsimena TrenkTuro masinį Čiobiškio žygį, ar net tokių, kurie jame dalyvavo. Atradę šią netoli Vilniaus esančią ir ypatingą aurą turinčią vietovę, džiaugiamės kaip vaikai. Organizavę čia masinį žygį, dabar norime jus pakviesti į Solo. Ir tik dar kartą įrodyti, kad dažnai ši vieta nepelnytai pamirštama, o kas ją žino – sugrįžta čia dar ir dar kartą. 

Čiobiškio miestelis stovi ant Neries upės kranto, kur jį supa pasakiški miškai ir piliakalniai. Viena iš šio maršruto ir pačio miestelio ypatybių – jis įrėmintas tarp trijų upių: Neries, Musės ir Rynos. Pažadame, šio žygio metu pamatysite jas visas. Tiesa, daugiausiai dėmesio skirsite Neries pakrantėms, kur žygiuodami grožėsitės jos vingiais ir atsiveriančiomis panoramomis. Ir, žinoma, aplankysite vieną iš pagrindinių miestelio simbolių – Čiobiškio ąžuolą.

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Širvintos

Penktadienis
07.30
24°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
07.31
26°C
4 - 6 m/s
Sekmadienis
08.01
26°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
08.02
19°C
6 - 6 m/s
Antradienis
08.03
20°C
5 - 5 m/s
Trečiadienis
08.04
23°C
2 - 4 m/s
Ketvirtadienis
08.05
15°C
7 - 7 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas- naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas- automobilių stovėjimo aikštelėje prie kapinių.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško ir lauko takais bei keliukais.

   

  Iššūkiai: Jūsų laukia upelio kirtimas, kurį reikės tiesiog peržengti. Taip pat teks, du kartus, kirsiti pagrindinį kelią.

   


   

  Prisijunkite