Title Image

Nepaprastais Gulbino ir Balsio ežerų takais (6 km)

Nepaprastais Gulbino ir Balsio ežerų takais (6 km)

Įsiminti

2,50

Šis maršrutas išsidėstęs vilniečių pamėgtame Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinyje bei Verkių regioniniame parke. Jūsų laukia dviejų išskirtinių ežerų: Gulbino ir Balsio pakrantės. Nors maršrutas ir trumpas, tačiau iššūkių jame netrūks, nes teks žiūrėti po kojomis, kad neužkliūtumėte už iškilusių medžių šaknų. Čia jums kelią daug įdomesnį padarys ir kartais nuvirtę medžiai ar tankesnės šakos.

Tačiau, neabejojame, kad viso maršruto metu akių negalėsite atitraukti nuo įspūdingų ežerų krantų bei atsiveriančių horizontų. Žygiuodami taip pat pastebėsite bebrų veiklos žymes gamtoje ir galėsite sustoti romantiškose poilsio vietose. O vasarą atrasti slaptų maudynių vietų ar net nušokti į vandenį nuo vadinamos „tarzankės“ bei paragauti čia tekančio šaltinio vandens.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Trečiadienis
04.14
2°C
4 - 5 m/s
Ketvirtadienis
04.15
7°C
4 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
9°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
04.17
12°C
4 - 6 m/s
Sekmadienis
04.18
16°C
5 - 5 m/s
Pirmadienis
04.19
15°C
3 - 4 m/s
Antradienis
04.20
13°C
5 - 6 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – šalia pagrindinio kelio, yra praplatėjimas.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais, takeliais, žvyrkeliu ir šiek tiek bekele.

   

  Iššūkiai: Gėrėdamiesi ežerais, nepamirškite žiūrėti po kojomis. Kadangi žygiuosite takeliais, kuriuose nuvirtę ar šaknis įleidę medžiai, būkite atsargūs ir neužkliūkite.

   


   

  Prisijunkite