Title Image

Nemuno pašonėje Druskininkuose (32 km)

Nemuno pašonėje Druskininkuose (32 km)

Įsiminti

4,50

Jeigu galvoji apie istorinę sveikatingumo vietą Druskininkuose, tuomet prieš akis iš karto iškyla „Eglės sanatorija“ – nuo čia ir prasidės jūsų žygio kelionė. Eidami per Druskininkų miestą neužilgo pasieksite vaizdingą Nemuno pakrantę. Miestas liks pašonėje, o jūs per Druskininkų tiltą, lyg pro kokius vartus, įžengsite į didingus miškus, kurie ves link Avirio ežero. Šis ežeras ir bus vienas iš jūsų maršruto akcentų. 

Žygiuodami toliau pasieksite jaukų Degėsių kaimelį, kurio pabaigoje jus pasitiks šiai trasai gyvybingumo suteikiantys tvenkiniai. Jūsų aplankytų objektų sąraše taip pat atsidurs dar du kaimeliai: Mickūnai ir Ringeliškė. Keliaudami maršrutu tolyn net patys nepastebėsite, kaip išnirę iš miško vėl atsidursite Druskininkuose. Tačiau sugrįšite į miestą jau pro kitą Nemuno tiltą, ant kurio norėsis stovėti ir pasidžiaugti šios galingos upės tėkme. 

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 5 val. 30 min. — 7 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Druskininkai

Sekmadienis
09.19
7°C
5 - 6 m/s
Pirmadienis
09.20
5°C
3 - 4 m/s
Antradienis
09.21
8°C
4 - 5 m/s
Trečiadienis
09.22
10°C
3 - 4 m/s
Ketvirtadienis
09.23
13°C
2 - 2 m/s
Penktadienis
09.24
13°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
09.25
14°C
2 - 3 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – Eglės sanatorijos” automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais, žvyrkeliais ir dviračių takais.

   

  Iššūkiai: Viena kartą kertamas pagrindinis kelias.

   

  Kita informacija: Maršrutas eina per Avirės hidrografinį draustinį.

   


   

  Prisijunkite