Title Image

Nemuno pašonėje Druskininkuose (32 km)

Nemuno pašonėje Druskininkuose (32 km)

Įsiminti

4,50

Jeigu galvoji apie istorinę sveikatingumo vietą Druskininkuose, tuomet prieš akis iš karto iškyla „Eglės sanatorija“ – nuo čia ir prasidės jūsų žygio kelionė. Eidami per Druskininkų miestą neužilgo pasieksite vaizdingą Nemuno pakrantę. Miestas liks pašonėje, o jūs per Druskininkų tiltą, lyg pro kokius vartus, įžengsite į didingus miškus, kurie ves link Avirio ežero. Šis ežeras ir bus vienas iš jūsų maršruto akcentų. 

Žygiuodami toliau pasieksite jaukų Degėsių kaimelį, kurio pabaigoje jus pasitiks šiai trasai gyvybingumo suteikiantys tvenkiniai. Jūsų aplankytų objektų sąraše taip pat atsidurs dar du kaimeliai: Mickūnai ir Ringeliškė. Keliaudami maršrutu tolyn net patys nepastebėsite, kaip išnirę iš miško vėl atsidursite Druskininkuose. Tačiau sugrįšite į miestą jau pro kitą Nemuno tiltą, ant kurio norėsis stovėti ir pasidžiaugti šios galingos upės tėkme. 

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 5 val. 30 min — 7 val. 30 min

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – Eglės sanatorijos“ automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais, žvyrkeliais ir dviračių takais.

   

  Iššūkiai: Viena kartą kertamas pagrindinis kelias.

   

  Kita informacija: Maršrutas eina per Avirės hidrografinį draustinį.

   


   

  Prisijunkite