Title Image

Naujoji Vilnia iš aukštai (9 km)

Naujoji Vilnia iš aukštai (9 km)

Įsiminti

2,50

Naujoji Vilnia – tikriausiai vienas iš tų Vilniaus miesto rajonų, kur galima vaikščioti jo kalvotais pakraščiais ir žvelgti į šį miestą mieste iš aukštai.  Būti gamtoje, tačiau matyti ir jausti miestą šalia, tokie jausmai mus aplankė, kuriant šį maršrutą. O kodėl miestas mieste? Matyt, todėl, kad kadaise jis vystėsi kaip atskiras miestas ir turėjo savo ambicijas, na, o šiandien yra Vilniaus miesto dalis.

Šiame žygyje aplankysite dvi ypatingas viršūnes: Rokantiškių piliakalnį ir Rokantiškių piliavietės regyklą. Todėl istorijos motyvų, menančių viduramžių laikus, šis maršrutas taip pat savyje turės. Tiesa, žygio viduryje paruošėme jums orientavimosi ir atidumo iššūkį – pakviesime žygiuoti laukiniais takeliais. Pliusas tame, kad pasijusite visiškai apglėbti gamtos.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Trečiadienis
04.14
2°C
4 - 5 m/s
Ketvirtadienis
04.15
7°C
4 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
9°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
04.17
12°C
4 - 6 m/s
Sekmadienis
04.18
16°C
5 - 5 m/s
Pirmadienis
04.19
15°C
3 - 4 m/s
Antradienis
04.20
13°C
5 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją maršruto dalį žygiuosite miško takais ir takeliais.

   

  Iššūkiai: Dalį maršruto žygiuosite laukiniais takeliais, kurie maršrutui suteiks žavesio ir gali pareikaluti atidumo naviguojant.

   


   

  Prisijunkite