Title Image

Naujoji Vilnia iš aukštai (9 km)

Naujoji Vilnia iš aukštai (9 km)

Įsiminti

2,50

Naujoji Vilnia – tikriausiai vienas iš tų Vilniaus miesto rajonų, kur galima vaikščioti jo kalvotais pakraščiais ir žvelgti į šį miestą mieste iš aukštai.  Būti gamtoje, tačiau matyti ir jausti miestą šalia, tokie jausmai mus aplankė, kuriant šį maršrutą. O kodėl miestas mieste? Matyt, todėl, kad kadaise jis vystėsi kaip atskiras miestas ir turėjo savo ambicijas, na, o šiandien yra Vilniaus miesto dalis.

Šiame žygyje aplankysite dvi ypatingas viršūnes: Rokantiškių piliakalnį ir Rokantiškių piliavietės regyklą. Todėl istorijos motyvų, menančių viduramžių laikus, šis maršrutas taip pat savyje turės. Tiesa, žygio viduryje paruošėme jums orientavimosi ir atidumo iššūkį – pakviesime žygiuoti laukiniais takeliais. Pliusas tame, kad pasijusite visiškai apglėbti gamtos.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Penktadienis
08.06
14°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
08.07
15°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
08.08
24°C
3 - 5 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 4 m/s
Antradienis
08.10
22°C
0 - 1 m/s
Trečiadienis
08.11
22°C
0 - 1 m/s
Ketvirtadienis
08.12
20°C
6 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją maršruto dalį žygiuosite miško takais ir takeliais.

   

  Iššūkiai: Dalį maršruto žygiuosite laukiniais takeliais, kurie maršrutui suteiks žavesio ir gali pareikaluti atidumo naviguojant.

   


   

  Prisijunkite