Title Image

Natūralus gamtos SPA aplink Gėlos ežerą (6 km)

Natūralus gamtos SPA aplink Gėlos ežerą (6 km)

Įsiminti

2,50

Ar žinojote, kad Gėlos ežeras yra vienas švariausių Vilniaus apylinkėse? Toks jausmas, kad tai žinojo ir šiam ežerui pavadinimą davę žmonės. Tačiau ne tik jo vandens spalva ar pakrantėmis pasigrožėti čia atvažiuojama, šis ežeras išskirtinis, nes jo pakrantės – tai baltojo molio SPA. Todėl ypatingai vasarą čia sutiksite nemažai teigiamas molio savybes išnaudojančių žmonių, o jeigu turėsite progą, tai rekomenduojame pasekti jų pavyzdžiu. 

Taką aplink Gėlos ežerą supa ošiantis šilas, o tai dar viena priežastis pasijusti čia kaip kurorte. Tiesa, Solo maršrutą jums paruošėme tokį, kad apeitumėte ne tik aplink Gėlos ežerą, tačiau ir mažesnįjį, pavadintą Gėlaičio vardu. Šioje vietoje taip pat jūsų laukia įrengtos stovyklavietės, kur galėsite atsipūsti ir idealioje vietoje suorganizuoti sau pikniką bei grožėtis išskirtine ežero vandens spalva.

GalimaKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 1 val. 30 min — 3 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, takeliais ir žvyrkeliu.

   


   

  Prisijunkite