Title Image

Miško takais palei Nerį (7 km)

Miško takais palei Nerį (7 km)

Įsiminti

2,50

Savo Solo žygį pradėsite Karageliškių kaime. Atvykę ieškokite grybo formos staliuko, kuris ir simbolizuos jūsų starto tašką. Čia iš karto nersite į tankius miškus, kurie lydės jus viso žygio metu. Keliaudami ne kartą sutiksite nuorodas į Neries poilsiavietes – patariame į bent vieną iš jų užsukti ir pasigrožėti nuostabiais Neries vaizdais. 

Žygiuodami toliau pasieksite Padūkštų pilkapyną, kuriame slepiasi net 30 pilkapių, iš kurių keli buvo tirti archeologų ir juose rasta istorinę reikšmę turinčių papuošalų bei ginklų. Taigi besidomintiems istorija aplankyti šią vietą bus tikrai įdomu. O žygiuodami ramiais miško takeliais suprasite, kad miškas savyje slepia ne tik gydančią galią, bet ir daugybę istorinių prisiminimų. Viso žygio metu jus lydės miško ramuma ir gaiva, taigi pasisemkite energijos iš gamtos, čia ji tikrai nusiteikusi jus apdovanoti!

GalimaKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 2 val. — 4 val.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Elektrėnai

Trečiadienis
04.14
2°C
5 - 5 m/s
Ketvirtadienis
04.15
7°C
4 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
9°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
14°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
15°C
4 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
14°C
2 - 5 m/s
Antradienis
04.20
14°C
4 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas- naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas- automobilių stovėjimo aikštelėje, prie Karageliškių stovyklavietės.

    Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite žvyrkeliu, kuris vietomis virs keliuku.

     


     

    Prisijunkite