Title Image

Miško takais nuo Juodlės (12 km)

Miško takais nuo Juodlės (12 km)

Įsiminti

3,50

Šis maršrutas išsidėstęs maždaug 30 km nuo Šiaulių, Kurtuvėnų regioninio parko pakraštyje. Pusvalandis kelio mašina ir jūs jau būsite gamtos apsuptyje, toli nuo miesto šurmulio. Maršrutą pradėsite ir užbaigsite Juodlės pažintiniame take, esančiame aplink įvairius formavimosi etapus perėjusį Juodlės ežerą.

Net 95 % maršruto žygiuosite išraizgytais, jaukiais miško keliukais, porą kartų vis išlįsdami į platesnį miško žvyrkelį. Jums taip pat kelią pastos atsiradęs upeliukas, per kurį nesunkiai peršoksite arba perbrisite. Mūsų rekomendacija, pasirūpinti neperšlampamais žygio batais, nes žygiuodami šiuo maršrutu rudenį ir pavasarį galite šiek tiek sušlapti kojas.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Kelmė

Trečiadienis
04.14
5°C
2 - 4 m/s
Ketvirtadienis
04.15
8°C
6 - 7 m/s
Penktadienis
04.16
11°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
14°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
15°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
15°C
2 - 3 m/s
Antradienis
04.20
14°C
2 - 3 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – miško aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžąją dalį maršruto žygiuosite miško keliukais. Taip pat maždaug 1.5 km jūsų maršruto sudarys retai naudojamas miško žvyrkelis.

   

  Iššūkiai: Maršruto keliuką kerta upeliukas, kurį turėsite peršokti arba perbristi, priklausomai nuo drėgmės. Rudenį ir pavasarį yra nedidelė tikimybė sušlapti kojas.

   

  Kita informacija: Jeigu jau esate aplankę Juodlės pažintinį taką, nenusiminkite, nes mūsų maršrute jo yra tik apie 3 km, o likę 9 km tęsiasi aplinkinių miškų jaukiais keliukais.

  Gali būti silpnas TELE2 tinklo ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite