Title Image

Maršrutas

Miško takais nuo Juodlės (12 km)

3,50

Šis maršrutas išsidėstęs maždaug 30 km nuo Šiaulių, Kurtuvėnų regioninio parko pakraštyje. Pusvalandis kelio mašina ir jūs jau būsite gamtos apsuptyje, toli nuo miesto šurmulio. Maršrutą pradėsite ir užbaigsite Juodlės pažintiniame take, esančiame aplink įvairius formavimosi etapus perėjusį Juodlės ežerą.

Net 95 % maršruto žygiuosite išraizgytais, jaukiais miško keliukais, pora kartų vis išlįsdami į platesnį miško žvyrkelį. Jums taip pat kelią pastos atsiradęs upeliukas, per kurį nesunkiai peršoksote arba perbrisite. Mūsų rekomendacija, pasirūpinti neperšlampamais žygio batais, nes žygiuodami šiuo maršrutu rudenį ir pavasarį galite šiek tiek sušlapti kojas.

Kalvotumo
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – miško aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžąją dalį maršruto žygiuosite miško keliukais. Taip pat maždaug 1.5 km jūsų maršruto sudarys retai naudojamas miško žvyrkelis.

   

  Iššūkiai: Maršruto keliuką kerta upeliukas, kurį turėsite peršokti arba perbristi, priklausomai nuo drėgmės. Rudenį ir pavasarį yra nedidelė tikimybė sušlapti kojas.

   

  Kita informacija: Jeigu jau esate aplankę Juodilės pažintinį taką, nenusiminkite, nes mūsų maršrute jo yra tik apie 3 km, o likę 9 km tęsiasi aplinkinių miškų jaukiais keliukais.

  Gali būti silpnas TELE2 tinklo ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.