Title Image

Miško keliukais tarp dviejų draustinių (13 km)

Miško keliukais tarp dviejų draustinių (13 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutas, kai po dienos darbų norisi ištrūkti į mišką, atsiribojant nuo kompiuterio ar telefono ekranų, ir stebėti čia vykstantį miško gyvenimą. Nors, žinoma, priežasčių užsukti į mišką niekada nebus per mažai ir kiekvienas atras savąją, nes mes jau įsitikinome – gamta tikrai turi stebuklingų galių.  

Vienoje šio maršruto atkarpų žygiuosite tarp dviejų draustinių: pažvelgę į vieną pusę matysite Skersabalių geomorfologinį, o pasukę galvą į kitą pusę Taurijos ornitologinį. Balansuodami tarp šių dviejų draustinių, būkite ypatingai budrūs, nes galbūt jums nusišypsos laimė ir pamatysite vieną iš Taurijos ornitologiniame draustinyje saugomų paukščių rūšių: kurtinį, juodąjį gandrą, teterviną, gervę ir kitus.

Didžiąją maršruto dalį žygiuosite per Skersabalių geomorfologinio draustinio teritoriją, kur būsite apsupti žemyninių kopų bei ištisus metus gaiviu oru pasižyminčiais pušynais. Šis maršrutas tiks norintiems leistis į žygį su vaikiškais vežimėliais, nes jūsų laukianti kelio danga – smėlėti miško keliai ir žvyrkeliai.

GalimaKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 4 val.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 3 val. 30 min — 7 val.

Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – šalikelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite smėlėtais miško keliais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Antroje maršruto dalyje jūsų lauks viena statesnė įkalnė smėlėtu miško keliu.

   


   

  Prisijunkite

  Prisijunkite prie TrenkTuras Solo žygių, bus tikrai smagu Registruotis