Title Image

Minijos pakrančių iššūkiai (15 km)

Minijos pakrančių iššūkiai (15 km)

Įsiminti

3,50

Iš karto įspėjame, tai nebus lengvas pasivaikščiojimas, tačiau, be jokios abejonės, dėl to tik dar labiau įsirėžiantis atmintin. Maršrute reikės ne kartą peršokti upelį ar eiti, rodos, kartais išnykstančiais takais per krūmynus, todėl galite būti tikri – jūs čia būsite išskirtiniai žygeiviai. Ir dar, kad nepamirštume paminėti, reikės įveikti ne vieną stačią įkalnę ir nusileisti nuo jos žemyn.

Maršrutą prasidėsite prie sugriuvusio tilto, kuris kadaise jungė du Minijos upės krantus ir pasileisite miško takais pirmyn link Dovilių piliakalnio. Ši kelio atkarpa bus turtinga pačiais įvairiausiais gamtos vaizdais ir mūsų minėtais iššūkiais: upelių kirtimais, stačiais šlaitais ar krūmynais. Toliau žygiuosite Minijos krantų pievomis, kol galiausiai prieisite tiltą ir atsidursite jau kitoje upės pusėje. Neužilgo pasieksite ir Šernų mišką, kurio takai jus palydės link dviejų lankytinų maršruto objektų: Šernų akmens ir ąžuolo.

Kalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Klaipėda

Sekmadienis
09.19
13°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
09.20
13°C
4 - 5 m/s
Antradienis
09.21
12°C
2 - 5 m/s
Trečiadienis
09.22
12°C
0 - 3 m/s
Ketvirtadienis
09.23
15°C
4 - 7 m/s
Penktadienis
09.24
12°C
7 - 8 m/s
Šeštadienis
09.25
13°C
7 - 7 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – aikštelėje prie sugriuvusio tilto. .

    Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško takais ir takeliais, nedidelė dalis – pievų takeliais bei kelio pakraščiu.

    Iššūkiai: Maršrute yta keletas stačių nusileidimų, kurių apačioje reikės pereiti / peršokti upelius (1-1,5 m pločio), o po to pakilti į stačią įkalnę.

    Alternatyvi maršruto atkarpa: Žygiuodami galėsite pasirinkti iš dviejų maršruto variantų. Pagrindinis maršrutas žemėlapyje žymimas raudona spalva, alternatyvus – oranžine. 

    Prisijunkite