Title Image

Minčios lobių beieškant (23 km)

Minčios lobių beieškant (23 km)

Įsiminti

3,50

Sukūrėme jums įvairove pasižymintį maršrutą, kur lygumas keičia stačios įkalnės, spygliuočių mišką lapuočiai, o ežerus – tekantys upeliai. Paruošėme jums ir iššūkių, kuomet reikės įdėti pastangų, kad persikeltumėte į kitą upelio pusę. Dalį maršruto vesime jus jaukiomis Minčios ežerų pakrantėmis, o taip pat pražygiuosite du piliakalnius.

Taip pat šiame žygyje paruošėme jums tarpinių stotelių su oranžiniais žymekliais, kuriuos atvertę galėsite paskaityti daugiau informacijos apie vieną ar kitą išties įdomią maršruto vietą. Jūsų aplankytų objektų sąraše atsidurs vis savo funkciją keitęs Minčios vandens malūnas ar Daunorių šaltinis. Šis maršrutas jus pakvies į Minčios lobių paiešką, tik saugokitės čia esančių Minčios laumių ir velnių, kad nesuklaidintų!

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 4 val. — 6 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Utena

Penktadienis
05.07
12°C
2 - 4 m/s
Šeštadienis
05.08
8°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.09
12°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
05.10
19°C
5 - 7 m/s
Antradienis
05.11
21°C
6 - 7 m/s
Trečiadienis
05.12
20°C
4 - 4 m/s
Ketvirtadienis
05.13
20°C
3 - 4 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Nuo kelio Kaunas-Zarasai (pasukus link Minčios kaimelio) – 18 km ilgio žvyrkelio atkarpa. Parkavimas – šalikelėje prie Minčios malūno.

   

  Žygiavimas: Didžiają dalį maršruto žygiuosite miško takais, nedidelę dalį – žvyrkeliais bei kvartaline linija.

   

  Iššūkiai: Martšruto pusiaukelėje pasitaikys keletas statesnių įkalnių. Pasirinkus alternatyviąją maršruto atkarpą – nedidelį upelį reikės pereiti per nuvirtusį rąstą. 

   

  Maršrutas su informacinėmis stotelėmis: Paspaudę ant žemėlapyje esančio oranžinio žymeklio, rasite daugiau informacijos apie objektą.

   

  Alternatyvi maršruto atkarpa: Žygiuodami galėsite pasirinkti iš dviejų maršruto variantų. Pagrindinis maršrutas žemėlapyje žymimas raudona spalva, alternatyvus – oranžine. 

  Prisijunkite