Title Image

Masčio ežero pakrantėmis (12 km)

Masčio ežero pakrantėmis (12 km)

Įsiminti

3,50

Telšiai – miestas, kurio centras galima sakyti – ežeras. Šiuo maršrutu kviečiame jus į Telšius pasivaikščioti Masčio ežero pakrantėmis. Tiesa, puse maršruto jūsų laukia miesto teritorijoje, o kitoje dalyje miestą paliksite savo pašonėje. Tačiau, kad ir kur bebūtumėte galėsite džiaugtis atsiveriančiomis nuostabiomis ežero panoramomis. Čia sujungsime du elementus: miestą ir gamtą.

Žygiuodami būkite pastabūs ir smalsus, nes miesto dalies pakrantėje vis pradžiugins Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto studentų darbai. Čia rasite nemažai skulptūrų, tarp kurių ir miesto simboliu laikomą mešką. Negana to, taip pat pražygiuosite pro Žemaitijos kaimo ekspoziciją. O palikus miesto teritoriją ir atsidūrus kitąpus Masčio iš toli galėsite stebėti į atsiveriančią Telšių miesto panoramą.

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Telšiai

Penktadienis
08.06
19°C
6 - 8 m/s
Šeštadienis
08.07
17°C
1 - 4 m/s
Sekmadienis
08.08
25°C
3 - 5 m/s
Pirmadienis
08.09
20°C
1 - 4 m/s
Antradienis
08.10
23°C
1 - 3 m/s
Trečiadienis
08.11
21°C
0 - 1 m/s
Ketvirtadienis
08.12
22°C
3 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje, kuri nutolusi apie 0,5 km nuo starto vietos. 

   

  Žygiavimas: Žygiuoti pradėsite pėsčiųjų takais. Taip pat maršrutas ves miško takais bei žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Per užtvenktą upelį persikelsite be turėklų esančiu tiltuku.

   

  Kita informacija: Maršruto eigoje teks praeiti per privačią valdą, bet nederėtų jaudintis, nes teritorijos savininkų leidimas yra gautas.

   


  Prisijunkite