Title Image

Link Paaliosės pilkapyno (4 km)

Link Paaliosės pilkapyno (4 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutas savo grožiu pavergs jus nuo pačių pradžių, nes automobilį paliksite nuostabaus ežero papėdėje. Tačiau šį vaizdą patariame pasilikti pabaigai. O patį žygį pradėsite keliaudami miško takeliu, kuris kaskart nustebins besikeičiančiais vaizdais. Pralenkę gaiviai kvepiančius pušynus, įsuksite į jaunų beržynų takus. 

Vėliau pasieksite Paaliosės pilkapyną, kurį atpažinsite pagal 5 aukščiau žemės iškilusius kalnelius. Pasimėgavę čia tvyrančia ramybe, kelionę tęsite eidami miško keliukais, kuriuos vėl sups besimainantys pušynėliai bei beržynėliai. Keliaudami toliau, netikėtai pasieksite finišą, kuriame patariame pasilikti šiek tiek ilgiau. Nusiledus į čia esančią stovyklavietę, galėsite ne tik pailsėti bei užkąsti, tačiau ir pasimėgauti stulbinančiu ežero vaizdu nuo šalia esančio lieptelio.

Galima eiti su vaikišku vežimėliuKalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 30 min. — 1 val. 30 min.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Elektrėnai

Penktadienis
08.06
14°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
08.07
15°C
5 - 7 m/s
Sekmadienis
08.08
25°C
3 - 5 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
3 - 3 m/s
Antradienis
08.10
23°C
1 - 1 m/s
Trečiadienis
08.11
21°C
1 - 1 m/s
Ketvirtadienis
08.12
20°C
5 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas- naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas- automobilių stovėjimo aikštelėje.

    Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais.

     


     

    Prisijunkite