Title Image

Link dviejų ežerų: Juodajo ir Baltajo Bilsų (17 km)

Link dviejų ežerų: Juodajo ir Baltajo Bilsų (17 km)

Įsiminti

3,50

Šis maršrutas tai galimybė pajusti, kokia kitoniška ir įvairialypė Druskininkų apylinkių gamta. Čia jūsų laukia ir kalniukai, ir pakalnės, ir atsiveriantys laukai ar kaimeliai. Beje, būtent kalniukų dėka prieš jus atsivers viena už kitą gražesnės gamtos panoramos. 

Šio maršruto dėmesio centre bus labai įdomų tarmišką pavadinimą turintys du ežerai – Juodajis ir Baltajis Bilsai. Čia jums atsivers gražūs šio ežero pakrančių rakursai, kurie truks vos akimirką, tačiau paliks neišdildomą įspūdį ir įsirėš atmintin kaip vienas pagrindinių maršruto akcentų. Žygiuodami toliau pasieksite ant ežero kranto esantį Didžiasalio kaimą ir miško pakalnėmis grįšite į vietą, kur ir pradėjote savo solo žygį.

Kalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 5 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Druskininkai

Sekmadienis
09.19
7°C
5 - 6 m/s
Pirmadienis
09.20
5°C
3 - 4 m/s
Antradienis
09.21
8°C
4 - 5 m/s
Trečiadienis
09.22
10°C
3 - 4 m/s
Ketvirtadienis
09.23
13°C
2 - 2 m/s
Penktadienis
09.24
13°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
09.25
14°C
2 - 3 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas „Snow Arena“ stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   


   

  Prisijunkite