Title Image

Lampėdžių karjero ir miško takais (6 km)

Lampėdžių karjero ir miško takais (6 km)

Įsiminti

2,50

Lampėdžių karjeras – puikiai, ypatingai vasarą, vietiniams kauniečiams pažįstama vieta. Šis vandens telkinys susiformavo iškasus žvyro karjerą Nemuno slėnyje ir daugeliui tapo kryptimi į vasaros maudynes, nes turi patogų, pilnai įrengtą pagrindinį paplūdimį. Tiesa, į pagrindinį paplūdimį mes jūsų nevesime, nes norime supažindinti jus su kiek kitokiais Lampėdžiais. Tokiais, kuriuos įdomu aplankyti bet kuriuo metų laiku.

Taigi maršrutą pradėsite besižvalgydami po Lampėdžius, kur turėsite galimybę pamatyti susikibusias pušis seses. Vėliau keliaudami miško takeliais galėsite pasigrožėti Nemuno krantais. O antroje maršruto dalyje jūsų laukia Lampėdžių pušynas, kuris taps tikra plaučių ventiliacija. Pradžioje minėjome, kad nevesime jūsų į pagrindinį paplūdimį, verčiau parodysime, kaip šiandien atrodo senasis Lampėdžių karjero paplūdimys. Jį išvydę pasuksite atgal link gyvenvietės ir neužilgo pasieksite finišą.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Penktadienis
08.06
15°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
08.07
16°C
3 - 6 m/s
Sekmadienis
08.08
26°C
3 - 6 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 4 m/s
Antradienis
08.10
24°C
0 - 0 m/s
Trečiadienis
08.11
22°C
1 - 2 m/s
Ketvirtadienis
08.12
21°C
5 - 6 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite plačiais miško takais, kuriuos kartais pakeis asfalto ir žvirgždo atkarpos.

   


   

  Prisijunkite