Title Image

Kurtuvėnų regioninio parko takais nuo Bijotės ežero (9 km)

Kurtuvėnų regioninio parko takais nuo Bijotės ežero (9 km)

Įsiminti

2,50

Priežastis, kodėl buvo įkurtas Kurtuvėnų regioninis parkas – tai išsaugoti šios vietovės unikalų ežeringą ir miškingą kraštovaizdį. Todėl nenuostabu, kad savo žygį pradėsite nuo vienos iš parko mėlynųjų širdžių – Bijotės ežero. Tačiau, žinoma, tai nebus vienintelis šiame maršrute jūsų laukiantis vandens telkinys. Jeigu žygiuodami būsite smalsūs ir žvalgysiyės į visas puses, tuomet suprasite, kodėl šiame parke tokią svarbią reikšmę turi ežerai.

Šis maršrutas, išsidėstęs Kurtuvėnų regioninio parko pašonėje, puikiai tiks į žygį leistis su vaikišku vežimėliu, nes didžiąją laiko dalį žygiuosite retai važinėjamais miško žvyrkeliais. Likusi maršruto dalis jus tiesiog pakerės savo miško grožiu, oro gaiva bei įspūdingais gamtos garsais, kurie kiekvieną sezoną skambės skirtingai – nuo varlių kurkimo iki medžių ošimo. Įpusėjus maršrutui pamatysite vietą, kurioje užtvenkus vieną iš Šventupio upės intakų, susidarė trys Mančių tvenkiniai.

GalimaKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 2 val. 30 min. — 5 val.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Kelmė

Trečiadienis
04.14
5°C
2 - 4 m/s
Ketvirtadienis
04.15
8°C
6 - 7 m/s
Penktadienis
04.16
11°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
14°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
15°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
15°C
2 - 3 m/s
Antradienis
04.20
14°C
2 - 3 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – aikštelėje prie Bijotės ežero.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite retai važinėjamais žvyrkeliais. Likusią dalį maršruto jūsų lauks miško keliukai.

   


   

  Prisijunkite