Title Image

Kurtuvėnų parko ežerais (15 km)

Kurtuvėnų parko ežerais (15 km)

Įsiminti

3,50

Didžiąją dalį žygio būsite apglėbti Kurtuvėnų parko miškais, kurie vieni gražiausių visoje Šiaulių apylinkėje. Šis žygis supažindins jus, kaip atrodo net 5 parko ežerai: Geluvos, Barsukyno, Dubuko, Širvos ir Kurtuvos. Žygį pradėsite prie nuostabaus grožio, stačių Geluvos ežero krantų. O vos už poros šimtų metrų užkilsite į Barsukyno ozą, nuo kurio atsivers Barsuko ežero panorama. Netrukus atsidursite ir prie pat šio ežero pakrantės. Įdomu tai, kad manyta, jog šis ežeras susiformavo išmuštas meteorito. 

Žygiuodami pirmyn, pasieksite kitus du miškų apsuptus Dubukio ir Širvos ežerus. o Kartuvos ežeras išsikirs savo vis labiau pelkėti imančiais krantais. Toliau jūsų laukia kelionė per jaukius miško takus, nes kaip ir žadėjome, jų šiame maršrute jums tikrai netrūks. O taip pat galėsite paganyti akis, stebėdami senas, autentiškas Kurtuvėnų regioninio parko sodybas.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Šiauliai

Penktadienis
05.07
11°C
3 - 4 m/s
Šeštadienis
05.08
9°C
5 - 7 m/s
Sekmadienis
05.09
12°C
4 - 4 m/s
Pirmadienis
05.10
20°C
5 - 7 m/s
Antradienis
05.11
22°C
6 - 6 m/s
Trečiadienis
05.12
22°C
5 - 5 m/s
Ketvirtadienis
05.13
22°C
3 - 4 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje, arba prie kelio šalia starto vietos.

   

  Žygiavimas: Didžioji maršruto dalis ves miško takeliais, kita dalis miško žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Jūsų laukia improvizuotas tiltukas, kuris pareikalaus šiek tiek lygsvaros ir paįvairins maršrutą.

   


   

  Prisijunkite