Title Image

Kovo 11-osios takas Kaune (11 km)

Kovo 11-osios takas Kaune (11 km)

Įsiminti

3,50

Simboliška, kovo 11-ąją kviečiame žygiuoti 11 kilometrų! Kauno geležinkelio stotis – vieta iš kur netekus nepriklausomybės pajudėjo ne vienas traukinys į Sibirą. Todėl šio ypatingo maršruto starto ir finišo vietą nusprendėme padaryti būtent čia. O užlipus ant kalvos, esančios E. Fryko gatvės gale, būsite kaip tik toje vietoje, kur žmonės akimis palydėdavo ištremtus savo artimuosius. Šiandien čia stovi pastatytas atminimo kryžius. Už laisvę kovojusius galėsite prisiminti ir mintimis jiems padėkoti prie VI forto esančio kryžių kalnelio.  

Toliau maršrutas jus palydės į Ąžuolyno parką, ar žinojote, kad tai didžiausias miesto teritorijoje esantis ąžuolų parkas visoje Europoje? Na, ir, žinoma, kaip gi Kauno maršrutas be įspūdingos Nemuno panoramos. Todėl pakviesime jus užlipti ant Trijų mergelių tilto, kur galėsite pasigrožėti tekančio Nemuno ir Jono Basanavičiaus šilo panorama.

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Penktadienis
08.06
15°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
08.07
16°C
3 - 6 m/s
Sekmadienis
08.08
26°C
3 - 6 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 4 m/s
Antradienis
08.10
24°C
0 - 0 m/s
Trečiadienis
08.11
22°C
1 - 2 m/s
Ketvirtadienis
08.12
21°C
5 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miesto gatvėmis ir takais. Taip pat maršrutą paįvairins – parko takai.

   


   

  Prisijunkite