Title Image

Maršrutas

Kazlų Rūdos kalvomis (14 km)

3,50

Jeigu jums įdomūs lėktuvai, tuomet tikrai apsidžiaugsite savo žygį pradėję nuo Kazlų Rūdos aerodromo. Šis maršrutas taip pat turės karinį prieskonį, nes pražygiuosite palei karinio poligono teritoriją. 

Žinoma, nebus apseita be žygiavimo jaukiais pušynų ir eglynų miško keliukais. O perėję seną tiltą per Judrės upelį įžengsite į pasakiško grožio žemynines kopas, kurios akimirka net primins Kuršių neriją. Jų vedami pasieksite ir aukščiausią Kazlų Rūdos vietą – Gairiakalnį. Beje, pradžioje minėti lėktuvai nebus vienintelė transporto priemonė, kurią galite sutikti šiame maršrute, nes taip pat pražygiuosite pro motokrosininkų pamėgtą taką.

 

Kalvotumo lygis - žemas

Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas – atvykimas naudojantis navigacija. Svarbu- važiuoti per Agurkiškės kaimą. Privažiavimas žvyrkeliais. Parkavimas – miško sankryžoje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais, takais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Vietovės gana smėlingos, todėl nepamaišys aukšto aulo batai. Maršruto pradžioje teks pereiti seną rąstinį tiltą, o maršruto pabaigoje teks iš aerodromo išsukti į motokroso mėgėjų takelį. Tai pareikalaus atidumo.

   

  Kita informacija: Išsukant iš aerodoromo dešinėje pusėje yra neuždengtas poros metru gylio šulinys, būkite atsargūs. Gali būti silpnas TELIA tinklo ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.