Title Image

Kazlų Rūdos kalvomis (14 km)

Kazlų Rūdos kalvomis (14 km)

Įsiminti

3,50

Jeigu jums įdomūs lėktuvai, tuomet tikrai apsidžiaugsite savo žygį pradėję nuo Kazlų Rūdos aerodromo. Šis maršrutas taip pat turės karinį prieskonį, nes pražygiuosite palei karinio poligono teritoriją. 

Žinoma, nebus apseita be žygiavimo jaukiais pušynų ir eglynų miško keliukais. Perėję seną tiltą per Judrės upelį įžengsite į pasakiško grožio žemynines kopas, kurios akimirką net primins Kuršių neriją. Jų vedami pasieksite ir aukščiausią Kazlų Rūdos vietą – Gairiakalnį. Beje, pradžioje minėti lėktuvai nebus vienintelė transporto priemonė, kurią galite sutikti šiame maršrute, nes taip pat pražygiuosite pro motokrosininkų pamėgtą taką.

Rezervacija į šį maršrutą dėl vykdomų trasos pakeitimų laikinai sustabdyta. Atsiprašome už nesklandumus ir siūlome išbadyti kitus mūsų Solo žygius. 

 

Kalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Kazlų Rūda

Penktadienis
07.30
24°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
07.31
27°C
3 - 4 m/s
Sekmadienis
08.01
26°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
08.02
18°C
5 - 8 m/s
Antradienis
08.03
20°C
4 - 5 m/s
Trečiadienis
08.04
19°C
2 - 3 m/s
Ketvirtadienis
08.05
17°C
7 - 7 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas atvykimas naudojantis navigacija. Svarbu važiuoti per Agurkiškės kaimą. Privažiavimas žvyrkeliais. Parkavimas – miško sankryžoje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais, takais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Vietovės gana smėlingos, todėl nepamaišys aukšto aulo batai. Maršruto pradžioje teks pereiti seną rąstinį tiltą, o maršruto pabaigoje teks iš aerodromo išsukti į motokroso mėgėjų takelį – tai pareikalaus atidumo.

   

  Kita informacija: Išsukant iš aerodoromo dešinėje pusėje yra neuždengtas poros metru gylio šulinys būkite atsargūs. Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite