Title Image

Kazlų Rūdos kalvomis (14 km)

Kazlų Rūdos kalvomis (14 km)

Įsiminti

3,50

Jeigu jums įdomūs lėktuvai, tuomet tikrai apsidžiaugsite savo žygį pradėję nuo Kazlų Rūdos aerodromo. Šis maršrutas taip pat turės karinį prieskonį, nes pražygiuosite palei karinio poligono teritoriją. 

Žinoma, nebus apseita be žygiavimo jaukiais pušynų ir eglynų miško keliukais. Perėję seną tiltą per Judrės upelį įžengsite į pasakiško grožio žemynines kopas, kurios akimirką net primins Kuršių neriją. Jų vedami pasieksite ir aukščiausią Kazlų Rūdos vietą – Gairiakalnį. Beje, pradžioje minėti lėktuvai nebus vienintelė transporto priemonė, kurią galite sutikti šiame maršrute, nes taip pat pražygiuosite pro motokrosininkų pamėgtą taką.

Rezervacija į šį maršrutą dėl vykdomų trasos pakeitimų laikinai sustabdyta. Atsiprašome už nesklandumus ir siūlome išbadyti kitus mūsų Solo žygius. 

 

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val.

Atliekų kultūra

Maršruto vietos orų prognozė

Kazlų Rūda

Penktadienis
05.07
10°C
1 - 3 m/s
Šeštadienis
05.08
9°C
4 - 6 m/s
Sekmadienis
05.09
14°C
2 - 4 m/s
Pirmadienis
05.10
20°C
5 - 7 m/s
Antradienis
05.11
22°C
6 - 6 m/s
Trečiadienis
05.12
22°C
5 - 5 m/s
Ketvirtadienis
05.13
20°C
2 - 3 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas atvykimas naudojantis navigacija. Svarbu važiuoti per Agurkiškės kaimą. Privažiavimas žvyrkeliais. Parkavimas – miško sankryžoje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais, takais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Vietovės gana smėlingos, todėl nepamaišys aukšto aulo batai. Maršruto pradžioje teks pereiti seną rąstinį tiltą, o maršruto pabaigoje teks iš aerodromo išsukti į motokroso mėgėjų takelį – tai pareikalaus atidumo.

   

  Kita informacija: Išsukant iš aerodoromo dešinėje pusėje yra neuždengtas poros metru gylio šulinys būkite atsargūs. Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite