Title Image

Kauno marių atodangomis (14 km)

Kauno marių atodangomis (14 km)

Įsiminti

3,50

Daugeliui Rumšiškės dėl jose įrengto Lietuvos liaudies buities muziejaus yra vieta, kur tarsi laiku grįžtama atgal. Šis maršrutas taip pat yra toks, kur galima prarasti laiko suvokimą. Tai vienas įspūdingiausių Kauno marių pakrante vedančių maršrutų tarp Rumšiškių ir Meilės įlankos. Tokį pavadinimą ši įlanka gavo dar sovietmečiu, kai buvo pastebėta, jog į šią atokią vietelę laiveliais mėgdavo atplaukti porelės. Didžiąją dalį  šio maršruto jus lydės Kauno marių panorama, kurią stebėsite nuo skardžio, vingiuotais keliukais lipdami tai aukštyn, tai žemyn. Prieš jūsų akis atsivers daugybė atodangų, o be jokios abejonės, gražiausia jų – Gastilonių atodanga.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min — 4 val.

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu.  Parkavimas – stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite Kauno marių pakrantės takais ir mišku. Taip pat jūsų lauks šiek tiek miško keliukų ir žvyrkelio.

   

  Iššūkiai:  Nemažai stačių pakilimų ir nusileidimų, kurie šlapiuoju metų laiku gali būti itin slidūs. Pakilus marių vandeniui yra intakas, kurį gali būti sunku peršokti (yra tikimybė sušlapti batus), o už jo gali tekti brautis per meldus, nes praeinama pakrantės dali gali būti apsemta.

   


   

  Prisijunkite

  Prisijunkite prie TrenkTuras Solo žygių, bus tikrai smagu Registruotis