Title Image

Kauno mariomis iš Žiegždrių (15 km)

Kauno mariomis iš Žiegždrių (15 km)

Įsiminti

3,50

Neabejotinas Kauno pasididžiavimas – Kauno marios. Nors šis gamtos objektas atrodo puikiai pažįstamas, tačiau nustebsite, kas slepiasi mažiau lankomoje kitoje Kauno marių pakrantės pusėje. Įvairialypis maršruto reljefas sudarys jums galimybę pažvelgti į Kalniškių ir Žiegždrių atodangas bei atvers vaizdą į Pažaislio vienuolyną iš kitos kranto pusės. Žygiuojant atsivėsinti galėsite miške pasislėpusio Žaliojo šaltinio vandeniu.

 

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Ketvirtadienis
07.29
28°C
3 - 4 m/s
Penktadienis
07.30
25°C
4 - 7 m/s
Šeštadienis
07.31
28°C
3 - 4 m/s
Sekmadienis
08.01
26°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
08.02
18°C
6 - 7 m/s
Antradienis
08.03
20°C
5 - 5 m/s
Trečiadienis
08.04
22°C
3 - 3 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu.  Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Pirmoje maršruto dalyje daug žygiuosite Kauno marių pakrante ir miško takais. Antroje maršruto dalyje vyraus miško takeliai.

   

  Iššūkiai:  Ėjimas palei stačią marių pakrantę, keletas užvirtusių medžių ir pora trumpų atkarpų su krūmynais. Taip pat keletas statesnių pakilimų ir nusileidimų. Tačiau patikiname, viskas nesunkiai perlipama ir apeinama.

   


   

  Prisijunkite