Title Image

Maršrutas

Kas slypi toliau už Olando kepurės (6 km)

2,50

Olando Kepurė – puikiai pažįstamas 24,4 m. aukščio skardis, nuo kurio atsiveria Baltijos jūros ir laukinio paplūdimio panorama. Tačiau šiuo maršrutu norime jums parodyti, kas slepiasi paėjėjus nuo kepurės toliau. Maršruto pradžioje nepraleiskite progos prisiminti vaikystę ir pasisupti ant sūpynių, įrengtų su vaizdu į jūrą. Tiesa, jeigu praleisite šį šansą, turėsite ir antrąjį, nes kitoje apžvalgos aikštelės pusėje jūsų lauks dar viena į vaikystę grąžinanti atrakcija. 

Besigėrėdami jūros vaizdais toliau keliausite rečiau žmonių minamais nuostabiais pajūrio miško takeliais palei pat kopų pakraštį. Įpusėjus maršrutui, pakilsite mediniais laiptais ir toliau žygiuosite Litorinos pažintiniu taku, kur sužinosite, kad iš tikrųjų einate prieš 7.5 tūkst. metų čia tyvuliavusios Litorinos jūros kranto linija. Žygiuodami šiuo taku taip pat prieisite Kukuliškių piliakalnį ir finišą pasieksite eidami jaukiais pajūrio miško takeliais.

 

Kalvotumo lygis - vidutinis

Lokacija:

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas – naudojantis navigacija, asfaltuotu keliu. Parkavimas – mokamoje stovėjimo aikštelėje.

     

    Žygiavimas: Visą laiką žygiuosite miško takais.

     

    Kita informacija: Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas TELE2 tinklo ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.