Title Image

Kalvių miške buvusio tankodromo takais (11 km)

Kalvių miške buvusio tankodromo takais (11 km)

Įsiminti

3,50

Šis maršrutas padės atskleisti, kokias paslaptis slepia Nemuno kilpų regioniniame parke esantis Kalvių miškas. Ar žinojote, kad savu laiku čia buvo įrengtas tankodromas ir šaudykla. Žinoma, įrenginėjamas tankodromas smarkiai įtakojo tai, kaip miškas atrodo šiandien, o atsodinti jis pradėtas tik Lietuvai atkūrus nepriklausomybę. 

Savo maršrutą pradėsite Nemuno pakrantėje, rytinėje buvusio poligono dalyje. Žygiuosite buvusio poligono takais, kur būsite apsupti jaunų pušų ir beržynų. Žygiuodami toliau pasieksite Vanagų kaimą, kur šaltuoju metų laiku rasite ant kranto iškeltą šio kaimo pažibą – laivą „Roką“. Na, o vasarą greičiausiai jį pamatysite sukantį ratus Nemune. Šioje vietoje trumpam išsiskirsite su Nemuno pakrante ir pasuksite į miško gilumą, tačiau greitai ir vėl ją išvysite bei pasieksite Kalvių gyvenvietę. Čia, pušų apsuptyje, galėsite atsikvėpti žvelgdami į vaizdingą Nemuno pakrantę ir siaurais Klavių miško keliukais pasieksite finišą.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Prienai

Trečiadienis
04.14
3°C
3 - 4 m/s
Ketvirtadienis
04.15
6°C
5 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
8°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
13°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
17°C
3 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
15°C
2 - 3 m/s
Antradienis
04.20
14°C
4 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – miško aikštelėje prie Nemuno.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   


   

  Prisijunkite