Title Image

Kairėnų miško takais (6 km)

Kairėnų miško takais (6 km)

Įsiminti

2,50

Vilniaus pašonėje esantys Kairėnai dažniausiai asocijuojasi su čia esančiu VU botanikos sodu, tačiau šio žygio metu su vietove susipažinsite visapusiškai – kelionę pradėsite eidami jauno pušyno miško takeliais. Žingsiuojant toliau tik dar labiau atsikvėpsite, nes svyruojančios medžių viršūnės hipnotizuoja, taigi tuo pačiu ir atpalaiduoja, todėl primename likti atidiems ir retkarčiais žvilgtelėti, kur kojas statote. Šis maršrutas ypatingas visais metų laikais: šiltuoju periodu galite susipažinti su mažąją miško gyvūnija bei paragauti miško gėrybių, o orams atvėsus šis miškas tampa tikra poilsio oaze, pripildyta natūralių miško garsų bei gydančio gaivaus oro.

Atidumo jums prireiks dukart kertant asfaltuotą kelią, tačiau tai bus tik būdas iš vienos miško tankmės persikelti į kitą. Tiesa, vietomis jums kelią pastos tankesnės krūmynų šakos bei medžių užtvaros, tačiau tai taps tik papildoma atrakcija, nes nesunkiai pro juos prasibrausite. Sekdami žmonių pramintą takelį, atsidursite didžiulėje miško apsuptoje pievoje, eidami jos pakraščiu atsidursite ten, kur ir pradėjote savo žygį.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Trečiadienis
04.14
2°C
4 - 4 m/s
Ketvirtadienis
04.15
7°C
4 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
10°C
6 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
13°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
15°C
4 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
14°C
3 - 6 m/s
Antradienis
04.20
13°C
5 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas – atvykimas naudojantis navigacija. Vykite iki Č. Kudabos 13, Vilnius 10239. Toliau apie 50 m važiuokite žvyrkeliu link miško. Pervažiavus mažą upeliuką, pasukite kairėn (į pievos pusę). Parkavimas- mašiną statykite nusukime, šalia miško.

   

  Žygiavimas: Pradžioje žygiuosite žvyrkeliu. Neilgai trukus pasuksite į mišką ir eisite miško keliukais. Du kartus kirtus kelią maršrutas tęsis tankesnio miško takeliais. Galutinis etapas veda miško ir pievos pakraščiu.

   

  Iššūkiai: Šiame maršrute kirsite kelią, du kartus. Kelio kirtimai, bus gerai matomose vietose.

   

  Kita informacija: Ypatingai palijus maršrute gausu vynuoginių sraigių, todėl stenkitės ant jų neužminti.

   


   

  Prisijunkite