Title Image

Kačerginės kalvomis link Pyplių piliakalnio (9 km)

Kačerginės kalvomis link Pyplių piliakalnio (9 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutą pradėsite Barsukynės miško poilsiavietėje, kur takeliais vedami pasileisite žygiuoti link miškų ir Nemuno apsuptyje esančio Kačerginės miestelio – vos už 16 km nuo Kauno esančios tikros ramybės oazės. Čia galėsite pasigrožėti ir kelyje sutiktomis senomis medinėmis vilomis. 

Toliau pasuksite į Nemuno pakrantės miškus, kurie akimirkai leis pasijusti tarsi būtumėte kalnuose, nes kalvotumu ši vieta tikrai pasižymės. Būkite atidūs ir pro akis nepraleiskite nuo kalvų tekančių šaltinių. Šiame maršrute taip pat esame jums paruošę įspūdingą vietą – Pyplių piliakalnį, nuo kurio prieš jūsų akis atsivers Nemuno ir Nevėžio santaka. Pasigrožėkite šiuo vaizdu, nes finišas jau bus netoli. Jį pasieksite ramiai žygiuodami jaukiais miško takais.

Kalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min — 3 val.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl tirpstančio sniego ir drėgmės miške žygiavimas gali tapti dar didesniu iššūkiu – rekomenduojame pasirūpinti neperšlampamais žygio batais.

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas- naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir 200m žvyrkelio atkarpa. Parkavimas- miško aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Pradžioje žygiuosite- pramintais miško takeliais ir asfaltu. Antrojoje dalyje žygiuosite- šlaitais einančiais miško takeliais. Finišuosite- miško takeliais.

   

  Iššūkiai: Teks peržengti keletą nuo kalno tekančių šaltinių.

   


   

  Prisijunkite