Title Image

Juodkrantė – daugiau nei Raganų kalnas (10 km)

Juodkrantė – daugiau nei Raganų kalnas (10 km)

Įsiminti

3,50

Mes įsitikinę, kad Juodkrantė yra kur kas daugiau nei visiems ir taip žinomas Raganų kalnas. Šio maršruto raktažodžiai – stulbinančio grožio miškai, kuriuose slepiasi daugybė panoramų, gamtos lobių, promenadų, senas švyturys, garsų gaudyklė ir netikėtoje vietoje atsiradusios supynės. Šis Solo per miškus jus ves nuo Kuršių marių iki Baltijos jūros. Taigi žygį pradėsite Juodkrantės centre, kur dendrologiniu pažintiniu taku keliausite link garsų gaudyklės, kuri atrodo kaip didžiulis miško gramofonas. Vėliau jūsų laukia Griekų dauba, kitaip dar vadinama Nuodėmių vardu, o visai netoliese stovi ir Juodkrantės švyturys, išsiskiriantis savo unikalia medine konstrukcija. 

Toliau maršrute žygiuosite pramintais miško takais – promenadomis, kurios jus atves prie skardžio, kur atsivers nuostabi panorama į Kuršių marias. Nuo čia jau vingiuosite pramintais žvėrių takeliais link jūros ir miško glūdumoje išvysite pasislėpusias supynes. Prisipažinsime, nebuvo lengva jas surasti ir mums, tačiau dabar žinome, kur jus atvesti, kad pasijustumėte lyg gamta supa. Neužilgo pasieksite ir jūrą, kur jūsų lauks pajūrio atkarpa ir grįžimas miško takeliais link Raganų kalno bei galiausiai finišo.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Neringa

Penktadienis
06.25
21°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
06.26
22°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
06.27
21°C
5 - 5 m/s
Pirmadienis
06.28
21°C
4 - 8 m/s
Antradienis
06.29
20°C
5 - 7 m/s
Trečiadienis
06.30
22°C
3 - 8 m/s
Ketvirtadienis
07.01
20°C
5 - 9 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – asfaltuotoje automobilių stovėjimo aikštelėje

    Žygiavimas: Daugiausia žygiuosite miško takeliais, o likusi dalis – siaurais žvėrių pramintais takais, šiek tiek smėlėtu pajūriu.

    Alternatyvi maršruto atkarpa: Žygiuodami galėsite pasirinkti iš dviejų maršruto variantų. Pagrindinis maršrutas žemėlapyje žymimas raudona spalva, alternatyvus – oranžine. 

    Prisijunkite