Title Image

Jiesios kraštovaizdžio draustinio atodangomis (6 km)

Jiesios kraštovaizdžio draustinio atodangomis (6 km)

Įsiminti

2,50

Jiesia – upelis esantis pietinėje Kauno dalyje. Ši upė savo dydžiu ir vingiuotumu šiek tiek panaši į Vilniaus Vilnelę. Panašumų turi ir jų krantai, tačiau Jiesia gali pasigirti žymiai didesniu atodangų skaičiumi. Ši gamtos vieta turi savo išskirtinumų, neveltui yra paskelbta Jiesios kraštovaizdžio draustiniu. Jo takeliais ir žygiuosite būdami visai šalia atodangų kraštų bei iš viršaus stebėsite Jiesios slėnyje įsikūrusias gyvenvietes. 

Neužilgo priartėsite prie upės vagos ir keliausite palei pat Jiesios pakrantę, kur prieiste vietą, kurioje ši upė įteka į didžiausią Lietuvos upę – Nemuną. Antroje maršruto dalyje jūsų laukia galimai buvusio kelio ar geležinkelio atkarpa bei, žinoma, dar daugiau atodangų, kuriomis žygiuodami pasieksite ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo parko akmenį.

ReikalingiKalvotumo

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Trečiadienis
04.14
3°C
3 - 5 m/s
Ketvirtadienis
04.15
8°C
4 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
11°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
15°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
16°C
4 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
15°C
3 - 5 m/s
Antradienis
04.20
15°C
3 - 4 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – mokyklos stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, šiek tiek gyvenviečių gatvėmis.

   

  Iššūkiai: Bus keletas stačių įkalnių. Einant su vaikais ar augintiniais, būtina jiems skirti ypatingą dėmesį prie atodangų, nes jos nėra užtvertos.

   


   

  Prisijunkite