Title Image

Iš Gudelių Sudervėlės ir Neries krantais (8 km)

Iš Gudelių Sudervėlės ir Neries krantais (8 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutas, kuriame galėsite stebėti industrinį miesto vaizdą, būdami bundančioje ir žaliuojančioje gamtoje. Vilnius tuo ir žavingas, kad suteikia galimybę nenutolti nuo gamtos ir pamatyti miesto veidą iš skirtingų rakursų. Žygio pradžioje takeliais ir miško keliukais žygiuosite link Sudervėlės upelio, kairiojo Neries intako. Vėliau, užlipus ant kalvos, jums atsivers vaizdingi šios upės slėniai.

Toliau judėsite link kitos upės – Neries, kurios krantus kviečia tyrinėti šis maršrutas. Čia prieš jūsų akis atsivers vaizdas į Gariūnus ir trečiosios pagal pajėgumą jėgainės bokštus bei į dangų besistiebiantį vieną aukščiausių kaminų Lietuvoje. Iš toli jausdami miesto pulsą, būsite tik jo stebėtojai, nes maršrutas į finišą jus parves gamtos garsų kupinais Neries šlaitais.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Penktadienis
08.06
14°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
08.07
15°C
3 - 5 m/s
Sekmadienis
08.08
24°C
3 - 5 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 4 m/s
Antradienis
08.10
22°C
0 - 1 m/s
Trečiadienis
08.11
22°C
0 - 1 m/s
Ketvirtadienis
08.12
20°C
6 - 6 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas – naudojantis navigacija. Parkavimas – miško aikštelėje šalia tinklinio aikštelės.

   

  Žygiavimas: Didžiają žygio dalį žygiuojama takeliais. Kartas nuo karto juos keičia miško keliukai.

   

  Iššūkiai: Dalis maršruto eina smėlingomis vietovėmis, todėl nepakenktų aukšto aulo batai. Taip pat žygio metu, žengiant per akmenis, reikės kirsti mažą upelį.

   


   

  Prisijunkite