Title Image

Iš Gudelių Sudervėlės ir Neries krantais (8 km)

Iš Gudelių Sudervėlės ir Neries krantais (8 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutas, kuriame galėsite stebėti industrinį miesto vaizdą, būdami bundančioje ir žaliuojančioje gamtoje. Vilnius tuo ir žavingas, kad suteikia galimybę nenutolti nuo gamtos ir pamatyti miesto veidą iš skirtingų rakursų. Žygio pradžioje takeliais ir miško keliukais žygiuosite link Sudervėlės upelio, kairiojo Neries intako. Vėliau, užlipus ant kalvos, jums atsivers vaizdingi šios upės slėniai.

Toliau judėsite link kitos upės – Neries, kurios krantus kviečia tyrinėti šis maršrutas. Čia prieš jūsų akis atsivers vaizdas į Gariūnus ir trečiosios pagal pajėgumą jėgainės bokštus bei į dangų besistiebiantį vieną aukščiausių kaminų Lietuvoje. Iš toli jausdami miesto pulsą, būsite tik jo stebėtojai, nes maršrutas į finišą jus parves gamtos garsų kupinais Neries šlaitais.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atkreipiame dėmesį, kad trasoje gali pasitaikyti nuvirtusių medžių bei vis dar vietomis tirpstančio sniego, taigi rekomenduojame pasirūpinti patogia, neperšlampa avalyne.

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Trečiadienis
04.14
2°C
4 - 4 m/s
Ketvirtadienis
04.15
7°C
4 - 6 m/s
Penktadienis
04.16
10°C
6 - 6 m/s
Šeštadienis
04.17
13°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
04.18
15°C
4 - 4 m/s
Pirmadienis
04.19
14°C
3 - 6 m/s
Antradienis
04.20
13°C
5 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas – naudojantis navigacija. Parkavimas – miško aikštelėje šalia tinklinio aikštelės.

   

  Žygiavimas: Didžiają žygio dalį žygiuojama takeliais. Kartas nuo karto juos keičia miško keliukai.

   

  Iššūkiai: Dalis maršruto eina smėlingomis vietovėmis, todėl nepakenktų aukšto aulo batai. Taip pat žygio metu, žengiant per akmenis, reikės kirsti mažą upelį.

   


   

  Prisijunkite