Title Image

Ilgio ežero miškų takais (11 km)

Ilgio ežero miškų takais (11 km)

Įsiminti

3,50

Šis maršrutas – tai lengvas pasivaikščiojimas puikiai tinkantis tiems, kurie tiesiog nori pabūti gamtoje ir pažinti Druskininkų miškų pusę, esančią šalia Ilgio ežero. Miškai šioje apylinkėje išties padaro įspūdį! Jūsų startas – šalia Ilgio esanti poilsiavietė, kuri taps atokvėpio vieta ir įveikus šį Solo žygį. 

Keliausite ir tyrinėsite miškus šalia Ilgio ežero, o vėliau įžengsite ir į kiek įvairesnį bei kalvotesnį kraštovaizdį. Šiame maršrute jus nepaliaus stebinti miškų įvairovė, nes pasiekus Viečiūnų gyvenvietę išvysite tamsų ir tankų Druskininkų miškų veidą. O jūsų akį džiugins sodybos, kurios karts nuo karto sušmėžuos tarp miško medžių. Taip pat žygiuosite dviračių taku, kurį galima pavadinti tikra vasaros poilsiautojų magistrale, nes jis jungia Druskininkų miestą su pamėgtu Ilgio ežeru.

Kalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Šiltuoju metų sezonu tam tikros maršruto atkarpos gali būti užžėlusios žole. Tam, kad žygiui pasiruoštumėte tinkamai, rekomenduojame turėti – apsaugines priemones nuo vabzdžių (specialius purškalus, apyrankes), ilgus drabužius (kelnes bei marškinius) bei uždarą avalynę, kad žygiavimas gamtoje būtų tik vienas malonumas.

Maršruto vietos orų prognozė

Druskininkai

Penktadienis
08.06
14°C
4 - 6 m/s
Šeštadienis
08.07
18°C
2 - 4 m/s
Sekmadienis
08.08
26°C
3 - 6 m/s
Pirmadienis
08.09
23°C
2 - 3 m/s
Antradienis
08.10
23°C
0 - 1 m/s
Trečiadienis
08.11
21°C
1 - 3 m/s
Ketvirtadienis
08.12
18°C
5 - 6 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, privažiavimas prie parkingo miško keliuku. Parkavimas stovėjimo aikštelėje prie poilsiavietės miške.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

   

  Iššūkiai: Du kartus kirsite kelią.

   


   

  Prisijunkite